Wpis z mikrobloga

@Kamellot: W sumie wszystko jest już powiedziane. Dzwoń do firmy sprawcy bezpośrednio, jak zaproponują likwidację w swoim warsztacie, to polecam skorzystać. Warsztat wtedy wszystko za Ciebie załatwi. Chyba, że chcesz kasę i sam będziesz działał, to wiadomo, zamawiaj rzeczoznawcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzystaMaestria Oddałem auto w tamtym tygodniu do Toyota Nowakowski (bliżej jest ASO Forda ale znajomy który kupował tam auto polecił mi omijanie bokiem tamtejszych speców) a że w serwisie Toyoty mają realizację szkód komunikacyjnych i dodatkowo mają bardzo dobre opinie to oddałem tam auto. Zrobili kosztorys oglądneli samochód (Ford Focus MK2 Lift 1.4 harchback 3-drdzwiowy) i wyszło z wypożyczeniem auta 4000 ... ale przedwczoraj dostalem info że kosztorys jest klepnięty i że
@CzystaMaestria nie specjalnie sie przygladal oblookal z kazdej strony czy nie ma wieszkych wgniotek rys potem w srodku kilka naklejek z informacjami i spisal protokol. Ja wole miec zrobione i tyle takze nie interesowała mnie kasa do ręki i potem uzeranie sie z partaczami ktorych na rynku nie malo a ja na motoryzacji sie nie znam zajebiscie :)