Wpis z mikrobloga

Mam wrazenie, ze moj #wroclaw by sie raczej nie spodobal katotalibom z wykopu.

Bo to miasto, majace w------e na "afery", ktore sa tutaj cytowane z jakichs blogow typu wpolityce, niezlomni, wsieci, prawy itp... xD

Jest lato - miasto zyje swoim specyficznym zrelaksowanym rytmem. Niby wszyscy sie spiesza, ale na twarzach widac spokoj i pogode. Idziesz miastem, ludzie ubrani wedle wlasnego gustu - jeden wlasnie uprawia jogging z dziewczyna, inny pcha jakis wozek wypchany rupieciami, dwie babki w zakiecikach leca do biura, za nimi jakis przystojny chlopak z longboardem wyglada jakby byl zywcem wziety z Venice Beach w Kalifornii...

Po drodze mijasz grupke Hiszpanow (lub ludzi z Ameryki Poludniowej), ktorzy ida do "Ksiegarni Hiszpanskiej" na wino, mijasz kilku cyganow handlujacych rozami na Rynku - machasz im, ze nie potrzebujesz, usmiech i odpowiada ci usmiech z drugiej strony.

Idziesz do Kalambura na Pilznera, przy stoliku siedzi duza grupka mlodych ludzi z krajow anglosaskich. Sluchasz akcentu - nie, to nie sa Anglicy, kurde, moze Australijczycy? Pogadasz przy okazji z kelnerka, patrzysz na duzo rodzin z dziecmi przechadzajacych sie po Kuzniczej, ludzie sa usmiechnieci, zdowoleni, dzieci biegaja z balonikami, uczac sie zycia w miescie.

I tak zyje mi sie blogo w moim Wroclawiu, lubie te luzna, sympatyczna atmosfere, lubie nowych mieszkancow miasta, ktorzy komentuja jego urode, ktorzy na miasto narzekaja, ze drogie, ze ktos sie upil w Pasazy Pokoyhoff w ostatni piatek, albo, ze poznal piekna dziewczyne z Sanoka.

I lubie tych naszych "wroclawskich" Ukraincow, ktorzy u nas pracuja, ucza sie, zakladaja rodziny, kupuja mieszkania.

Pamietam nawet jeden obraz z Moa Burger. Bylem tam z moja dziewczyna i moj wzrok przykulo dwoch mezczyzn. Dosc specyficznie ubranych. Jeden mial bialy golf i granatowa marynarke, inny koszule w drobna kratke. Wypielegnowani mlodzi mezczyzni, ktorzy takze czekali na swoje burgery, okazalo sie wlasnie Ukraincami. Nie wiem czy byli para, czy kolegami, ktorzy PO SWOJEMU ladnie sie ubrali i wyszli do miasta na podryw, ale wiem, ze swoja osoba wzbudzali zainteresowanie wlasnie za swoja konsekwencje bycia autentycznym. Przy stolikach siedzieli jeszcze jacys mlodzi Niemcy i kilku Polakow.
Nikt sie krzywo nie patrzyl, bo we Wroclawiu dajemy ludziom byc soba.

Pozdrawiam

#polska #polskiemiasta #takaprawda #truestory #oswiadczenie #bekazpodludzi
Zyd_Suss - Mam wrazenie, ze moj #wroclaw by sie raczej nie spodobal katotalibom z wyk...

źródło: comment_ejzEm8ZG5nt2JWoWRrZpVtZVSP2Hifvg.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klikus: Proponuje, bys udal sie, jak doswiadczony lowca po dzunglach Konga, na strone wPolityce i poczytal rakotworcze komentarze obecnie "chronionego" gatunku katotalibow. Gatunek wielce agresywny, toksyczny, wiec uwazaj! :-)
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Nie przeszkadza to katotalibom tylko debilom ogólnie, a że sporo Polaków (o ile nie większość, nie mam danych) deklaruje się jako katolicy to tak wygląda, że procentowo najwięcej u nas debili xD ogólnie po prostu pominąłbym ten fragment, bo też wkurza mnie troche mieszanie do wszystkiego religii, nawet jak nie odniosłeś sie do wszystkich katolików tylko katotalibów
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Z tej listy prawakom przeszkadzają tylko lewicowcy, bo to kretyni, a skansenik takich miernot umysłowych jak ty tylko śmieszy, bo każdy normalny człowiek ma w------e na takie debilne wpisy dzieciaka z gimbazy uważającego się z geniusza, wychowanego na fejsie i hasełkach Antify. Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to na wszelki wypadek taguj #heheszki. Chociaż jak napisał pewien mądry człowiek( w przeciwieństwie do ciebie )
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: cos ty nawymyslal z tymi katotalibami i tym wroclawiem to ja nie wiem. I ze niby jeszcze jakas aura specyficzna, ze ludzie, ze tamto sramto, lol, miasto jak miasto. Rynek ladny, ale wszedzie ci dupe zawraca jak nie menel to babka z cocomo, stare rozwalone kamienice, chodniki poobsrywane, cyganeria sie panoszy, wieczorem w weekendy miasto obrzygane przez studentow i tak dalej i tak dalej
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: ale wiesz ze mieszkancy innych miast sraja na twoja wizje i nikogo to nie obchodzi. poza centrum to miasto to padlina i smrod. taka prawda

i sram na twoja milosc do upaincow czy zydowskie pochodzenie, serio
  • Odpowiedz