Wpis z mikrobloga

Mirki, pisze juz teraz bo moze akurat ktos w okolicach konca pazdziernika/poczatku listopada planuje zmienic auto na takie akurat jakie bede sprzedawał.

Krótko:
Golf Variant Highline 1.4 TSI + troche dodatków ( jak na foto w komenatarzu )

Cena 75000 - do negocjacji :)

Auto kupione 11.2016 w salonie w Łodzi. Aktualny przebieg ~7000 km. Do tego przedłużona gwarancja ( Safe+ ) do 11.2019.
Jak juz ktos wczesniej trafil na moje wpisy to wie....ale tu tez to dopisze....jestem pracownikiem VW i mam możliwosc zmiany auta co roku....to tak dla tych co bede wymyslali teorie spiskowe jak mozna sprzedawac roczne auto...ze pewnie walone itp itd :)

W weekend planuje wrzucic go na otomoto z informacja, ze do kupienia w terminie jak podany wyżej.
Auto do obejrzenia w Wawie.
Wiecej fotek zrobie dzis/jutro bo musze go umyć po trasie :)

Sprzedaje bez boksa ( nie moj ) i bez bagaznika dachowego...chyba, że ktos bardzo bedzie chcial go kupic z autem to sie dogadamy bo bagaznik kupiony da tygodnie temu.

#samochody #sprzedam #motoryzacja #vw #volkswagen #golf #kupautozmikro #kupujzwykopem
bizkitek83 - Mirki, pisze juz teraz bo moze akurat ktos w okolicach konca pazdziernik...

źródło: comment_vr5WxLqTzXqwrU01xOhzFWrnQtFk1hKV.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@elbereth: teraz znowu golf tylko tym razem Comfortline bo bazowe wersje poszły w gore ;/ Szarego sprzedalem Comfortline'a. Poszedl za 67. Z tego co widze to na otomoto w tej chwili nie ma żadnego Highline'a.
  • Odpowiedz