Wpis z mikrobloga

@mrbarry
@mrbarry
Dziś również napisałem do supportu, że jak do 20 dni nie dojdzie proszę ich o zwrot albo zgłoszenie się do PayPal po kasę. Ale i tak zamówie od niech ponownie - bo widzę, że nie tylko ja ale i dużo ludzi ma 'zagubione' przesyłki z dni 30.08-01.09 ; do tej pory cisza na supporcie.
Swoją drogą tylko Proity Linę zniknęło. Druga paczka wysłana 01.09 już jest w kraju...
@szymura: wow jak szybko, ale miałeś farta xd Też bym tak chcial, mam nadzieję że nie bede musial czekać jak niektorzy po miesiac. Czyli chinczyki jak chcą to potrafią xd
@mrbarry: ale pech. Mnie oprocz tego ze przesyłka stoi w miejscu to policzyło mi o 20gr wiecej za dolara i planetplus nie policzyl cashback. Mogłem zamawiać przez banggood( ͡° ʖ̯ ͡°)
A Ty zamawiałeś coś droższego? Bo jestem ciekaw o jakiej wartości stoją paczki.
@NIKO1337 To też, moje pierwsze zamówienie, co ciekawe drukarkę zamówiłem priorytet line w ten sam dzień co jakieś gadżety do niej, gadżety wysyłali blegium registered i dzisiaj do mnie przyszły.
Co do tego kiedy wyjdą z UK, to ani on nie wie, ani sam Gearbest nie wie, bo to nie jest ich wina tylko celników, oni sami nie wiedzą kiedy to wyjdzie, ale myślę, że nasze produkty w piątek, może poniedziałek lub