Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w #licbaza nauczyciel na matmie zapisał na tablicy jedno zadanie, ale że ponad pół klasy nie wiedziało jak je zrobić to stwierdził, że pokaże je na mniejszych liczbach. Wpisał jakieś proste liczby, ale wyszedł #!$%@? wynik. Próbuje drugi raz na innych liczbach, znowu to samo. Trzeci raz próbuje, klasa już zaczyna #heheszki że "ooo pan zadaje takie zadania a sam ich nie potrafi zrobić". Znowu mu nie wyszło i tak patrzy sie chwile na te tablice i rzuca tekstem "Chciałem dobrze, a wszyło jak zawsze" . Po czym siada zrezygnowany przy biurku ze smutną miną. #gownowpis
  • 15
@idzpanstont: nie siedze na wykopie 24/7 wiec czytam nawet posty sprzed kilku dni, i nie wiem dalej skad wywnioskowalas ze mnie obchodzi cokolwiek z toba zwiazanego, tylko wytknąłem fakt ze ten gowno zwrot jest juz tak stary ze twoja reakcja "XDDDDDDDDDDDDDDDD ..." wyglada jakbys wczoraj dostala internet, nie ma to zadnego zwiazku z toba czy tym z czego sie smiejesz, mam to w dupie, po prostu przeczytałem twoj komentarz i zgnilem