Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do posiadaczy Civiców Ufo. Jak ocienilibyście spasowanie tylnych świateł z tym przeszklonym pasem? Bo juz kolejne auto oglądałem w którym te elementy nie były do konca tak idealne spasowane. W jednym światła i ten przeszklony pas nie były w jednej linii a w drugim ten przeszklony pas był lekko zapadnięty względem tylnych kloszy. To standard czy jednak auta po małej kolizji?
#motoryzacja #samochody #honda #civic
  • 9
@pioterhiszpann jeśli nadal poszukujesz to tak:
Spasowanie tylnej klapy to standardowy problem civica ufo i o niczym nie świadczy bo takie wyjeżdżały juz z fabryki. Tak samo jak wytarta gałka zmiany biegów nie musi świadczyć o kreconym liczniku, bo ona maja strasznie slaby lakier i bardzo szybko sie niszczyly.
Natomiast pod przednim zderzakiem po lewej i prawej stronie powinny byc takie wystające plastiki majace chronic przed uderzeniem w krawężnik, to warto sprawdzić
@513d3m:
Niestety cały czas szukam :) faktycznie juz kilka oglądałem i żaden nie miał dobrze spasowanego tyłu. Gałki i ten plastik przy przyciskach od szyb tez zawsze wytarte :) Tez nie liczę, ze znajdę jakis idealny model bo auto swoje lata juz ma więc tam jakis podwójny lakier czy odpryski mi nie przeszkadzają. Ważne zeby nie było szpachli.