Wpis z mikrobloga

oni nie umieją nawet porządnego prowadzenia konta swojego łódzkiego oddziału tu na wykopie ogarnąć


@troyes: W przeciwieństwie do ciebie drogi komentujący nie żyjemy tylko internetem, mamy pracę, rodzinę i znajomych oraz inne obowiązki ; )
@tasiu84: Jeśli masz wątpliwości możesz zgłosić to odpowiednim organom, nie widzimy w tym problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@troyes: W przeciwieństwie do ciebie drogi komentujący nie żyjemy tylko internetem, mamy pracę, rodzinę i znajomych oraz inne obowiązki ; )


@Wolnosc_Lodz: To może nie należy brać na siebie kolejnych obowiązków takich jak np. prowadzenie konta na wykopie?

@tasiu84: Jeśli masz wątpliwości możesz zgłosić to odpowiednim organom, nie widzimy w tym problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@troyes: Od Zdanowskiej chcieliście przejrzystości to może dacie
@Wolnosc_Lodz: W odróżnieniu od was mam pracę, rodzinę i obowiązki i nie mam czasu na latanie po pokazach starych filmów.

Gdybyście chcieli być przejrzyści to byście zamieścili.
Przyczepię się do waszej polszczyzny: co to znaczy "zastosować do nas o to pismo"?
Z tego co kojarzę to nie ma podstawy prawnej abym mógł od was wymagać tego na drodze oficjalnej dlatego odwoływałem się do waszej przyzwoitości. Ale jak widać po waszych odpowiedziach
@tasiu84: Zapewne masz wysoko postawione stanowisko skoro posiadasz prywatne informacje o każdym członku naszego okręgu, nie mówiąc o tym, że masz wgląd do naszych drzew genealogicznych skoro nawet wiesz to, że nie mamy rodzin (ʘʘ)
@tasiu84: Zapewne masz wysoko postawione stanowisko skoro posiadasz prywatne informacje o każdym członku naszego okręgu, nie mówiąc o tym, że masz wgląd do naszych drzew genealogicznych skoro nawet wiesz to, że nie mamy rodzin (ʘʘ)


@Wolnosc_Lodz: Naprawdę, z wami jest tak źle że nie złapaliście że to było odniesienie do waszej odpowiedzi do @troyes.
BTW o jakim waszym okręgu piszesz?