Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? idę się powiesić...
Właściciel Grubej Ryby otworzył sobie własny biznes, płaci podatki (zus 1200 zł), zatrudnia pracowników, daje pracę i pensję, a wykopki go obśmiewają, bo nie podobają Wam się jego dania. Przypomnę, że taka ryba w panierce i "stare" frytki kosztują zaledwie 20 zł, a nie 50 zł w restauracji, gdzie mielibyście 1/3 ryby, ale za to podaną w iście kozacki sposób.

Beka z ludzi, pewnie całe życie robicie na etacie i się cieszycie, że szef Wam dobrze płaci, a sami nic nie potraficie zrobić...
Gość, gdyby miał słabe jedzenie lub drogo to by nie prowadził biznesu 3 lata. A co do upadłości to wiadomo, zdecydowanie na wyrost, ale nikt tego nie napisał co ja, więc podkreślam:
CHCIAŁ ON POKAZAĆ JAKĄ MOC MA MAGICAL I JEGO WIDOWNIA !
Ludzie w parę sekund zniszczyli mu 3 letni dorobek ocen z google maps przez co jego punkt znajduje się na ostatnich stronach wyszukiwania.
#danielmagical
  • 25
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: Oni są idiotami nic nie rozumieją bo to jest własnie ta jego widownia dorosła, gościu grubas czytaj nie widzi w sobie żadnej winny to nie on jest winny a ludzie w jego otoczeniu. Ma starszą widownie bo są statystyki na YT nosz #!$%@? ja tam mam 112 lat ależ wynik miarodajny
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: Jeśli chodzi o wygląd dań i to, czym są (ryba w panierce + frytki + zestaw surówek) to jest bardzo duże zapotrzebowanie na takie żarcie w PL. Z punktu widzenia biznesowego to chodliwy towar.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: pokaż mi restauracje jakąś prestiżowa gdzie bedzie smażony dorsz w bułce tartej plus frytki za 50 zł xD zresztą nie ważne, Daniel dokonał zamówienia nie zostało zrealizowane z jakichś tam powodów, ale czy pan wielce pokrzywdzony Gruba ryba oddał kase po ustaleniu terminu zwrotu 2 tygodni ? NIE ! Wiec takie jedyneczki należą mu sie za podejście do swojego biznesu
  • Odpowiedz
  • 2
Przypomnę, że taka ryba w panierce i "stare" frytki kosztują zaledwie 20 zł, a nie 50 zł

@Neaopoliti: Cena tu nic nie zmienia. #!$%@? nadal pozostaje #!$%@? :v

Jednak sprawa nie idzie o to i idę o zakład, że większość osób wystawiających jedynki nigdy nie jadło w tym lokalu. Koleś jest hejtowany za januszostwo i cebulactwo związane z nieuregulowaną sprawą na pyszne.pl.

Jak za Danielem nie przepadam, tak uważam, że kolesiowi
  • Odpowiedz
@GrubRyb: Cóż, jakoś Maspex był w stanie z dużo większego hejtu po aferze z tigerem wyjść z twarzą. Nie wdawali się w pyskówki i nie obrażali ludzi. Może pora pomyśleć nad wynajęciem profesjonalisty od social media bo ewidentnie cannot into internet.
  • Odpowiedz