Wpis z mikrobloga

Przy okazji znaleziska o Eve Online wzięło mnie na wspominki.

Jak grałem w OGame wiele lat temu (pozdrawiam Uni3) zanim twórcy zepsuli tę grę to się całymi miesiącami infiltrowało wrogie sojusze wnikając do środka jako nowy członek i pięło się w tamtejszych szczeblach kariery poznając sekrety "wrogich" graczy. O tym, że byłem szpiclem przez niecały rok wiedziało tylko kilku najważniejszych graczy mojego sojuszu. Zdrady, przecieki i szpiegostwo były na porządku dziennym. Tyle emocji, tyle zarwanych nocy, zepsutych kalkulatorów, masy danych nie tylko o stanie floty wroga, ale i jego życiu osobistym. Przydawały się nawet takie informacje nt. planu lekcji tych młodszych czy godzin pracy tych starszych. To były czasy, w których jeszcze nie było smartphonów, Facebooka i powszechnego dostępu do Internetu mobilnego. [ #ogame | #gry | #eveonline | #gimbynieznajo ]
U.....e - Przy okazji znaleziska o Eve Online wzięło mnie na wspominki.

Jak grałem...

źródło: comment_09E76Y37WwCiBHieISh8IgVDprDU7k17.jpg

Pobierz
  • 9
  • 1
@UberKatze rok temu mialem przerwe od eve I jakies 3 miesiace pogralem sobie w ogame. Ot tyle zeby zbudowac flote na starcie tytanow I upolowac jakiegos losia. Wsumie nie powiem bo fajnie sie gralo ale to juz nie to samo co kilka lat temu. Wiec wrocilem do eve :)
@haakenn: wszystko się zmieniło. Zmieniło cały interfejs i system gry co nie spodobało się graczom. Jak robili ankiety czy wprowadzić nową wersję to ponad 70% z tego co pamiętam było na NIE, po czym i tak administracja głos graczy miała gdzieś co też się ludziom nie spodobało. Ja sobie gram też na tym nowym od kilku dni i tragedii nie ma, ale w tamtych czasach było bardzo źle.
@adamcuber: jakiś czas temu znalazłem nawet zezłomowanie mojej floty, ale teraz niestety nie da się tego odszukac - pokasowali archiwa. Pamietam, że to był mega sojusz, mega profeska, i byłem cholernie załamany jak mnie dojechali. Pamiętam, ze napisałem pod starciem, że to chyba czas na wejście w dorosłe zycie - i rzeczywiście tak było. Pograłbym chętnie w ogame, ale nie mam czasu wstawac w nocy i zaprzątać tym sobie głowę :)