Wpis z mikrobloga

Kilka słów na temat iPhone'a 10:
- Piękny design z tym #!$%@? wycięciem na górze.
- Oled w smartfonie - wow, niesamowite.
- Face ID - w #!$%@? wolniejsze niż Touch ID, nie zadziałało nawet na konferencji, musiał podjąć drugą próbę.
- Wykorzystanie super nowego chipa do wyrażania emocji za pomocą mimiki twarzy i konwersji na emoji gówna.
- Wystający, obleśny aparat, z przysłoną gorszą niż już wypuszczone smartfony.
- #!$%@? home button jako super feature.
- ładowanie bezprzewodowe - no #!$%@? emejzing.

Generalnie dla przeciętnego użytkownika, to nie ma nic użytecznego, czego nie miałaby konkurencja.
Jestem użytkownikiem iPhone'a i z bólem serca stwierdzam, że to cień firmy sprzed lat.

#apple #iphone #ios #android
  • 40
@Nolej: mi w sumie tył się podoba z tym aparatem. Ale co do reszty święta racja. Najbardziej spodobała mi się tapeta z iPhone x i bardzo bym ja ustawiał jak tło ale nigdzie nie ma. Ktoś coś?
@bagielek: masz rację. Samsung oficjalnie nagrywa w 30 klatkach, natomiast sam deklarował, że może nawet w 120. Są jakieś tam modyfikacje możliwe do zrobienia, ale stockowa wersja - masz rację. Niemniej moim zdaniem nie jest to killer feature.
@Rubajticos: chodzi Ci o pasek na górze, tam gdzie wyświetla się bateria, zasięg, itd.? Jeżeli tak to w iOS na tym pasku nie ma innych ikonek niż te systemowe (właśnie zasięg itd.), to, że dostałeś wiadomość wyświetla się na głównej ikonie apki. Natomiast te systemowe będą wyświetlane po bokach tego wycięcia.