Wpis z mikrobloga

#sprzedam

iPhone SE 32 GB w kolorze złotym. Cały zestaw, gwarancja do 1 czerwca 2018 roku.
Dorzucam pięć case ( cztery od poprzedniego właściciela ), jeden kupiony prze ze mnie ( Ringke Fusion ).
Telefon oklejony folią 3MK 3D.

Cena: 1300zł

Czemu sprzedaje? Wszystko spoko, ale iOS może Androidowi buty czyścić.

#apple #iphone
  • 13
@Rol3k: przecież marketing Apple > mój marketing. Choćby ten telefon był do dupy to i tak gimby kupią bo będzie lans na Snapchacie. Poza tym jak widzisz po komentarzach, kto jest przekonany do IOS to na Androida nie spojrzy i podobnie w drugą stronę.
@ssailorr: Typowy wykopek, byleby się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pasuje Ci, za drogo? Nie kupuj, po co tutaj spamujesz? Ktoś kto jest chętny, to napisze - nie jesteś, to mnie to mało interesuje. Się dziwić, że ludzie nie piszą cen, jak przyjdzie taki @ssailorr i ma problemy.

Zapytam retorycznie - czy tamten telefon jest zabezpieczony folią za ok. 60zł? Czy ma 5 caseów w zestawie?
@onionhero: ale ma rację.
Case'y to chodzą po 5-15 zł przeważnie (chyba, że masz jakieś zmyślne), szkło to jakieś 15 zł lepsze.

Trzeba tylko wiedzieć gdzie kupić - tak, mówię o Chinach.

Według mnie też cena mocno średnia, ale chociaż żeby się ktoś ofertą zainteresował to dałbyś jakieś zdjęcie zestawu, który sprzedajesz ;)

Twierdzisz, że Twoje dodatki są warte 400 zł ?
https://archiwum.allegro.pl/oferta/apple-iphone-se-32gb-i6866487806.html
@onionhero: btw. dlaczego nakleiłeś folie która jest mega promowana i że niby taka dobra (a jest jak każda inna nawet taka za 5zł xd tylko tą się dobrze przykleja) a już lepsze jest szkło nawet z ali za 2zł
@onionhero: zwracam honor, folie za 5zł nie nachodzą na boki akurat. Ale na przyszłość proponuje wziąć zwykłe szkło (nie te flexible glass) jeżeli masz równy ekran tak jak w ip5/5s/se