Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki!
My kobiety czasem dostajemy od was kwiatki tak bez okazji. Co wy oprócz browca i lodzika chcielibyście otrzymać od swoich różowych? Coś drobnego, wiecie- wracam do domu i wyjmuje z torebki coś co wywoła uśmiech na twarzy każdego faceta. Co by to mogło być? Nie chodzi mi o prezenty typowo pod dana osobe tylko coś uniwersalnego tak jak wspomniane kwiatki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mój zawsze cieszy się z gadżetów z Gwiezdnych Wojen albo z Wiedźmina :) A to kupię mu jakieś naklejki, kubek albo plakat i cieszy się jak dziecko, a jest już po trzydziestce :) Raz kupiłam mu świecącą szczoteczkę do zębów w kształcie miecza świetlnego, do dzisiaj ma z tego frajdę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ulubiony slodycz/przekąskę. Ew gadzet sytuacyjny, typu kubek, ktory zobaczysz przypadkiem w sklepie i pomyslisz o nim. Nie ma chyba az tak uniwersalnego jak kwiaty, choc mnie tez najbardziej cieszy jak dostane pierduske, o ktorej pol roku temu powiedzialam, widzac ja w tv/necir, ze jest smieszna, czy fajna.
  • Odpowiedz