Wpis z mikrobloga

Kingston HYPERX Cloud Core KHX - HSCC - BK - FR Headsets. Teraz tylko $48,99 z kuponem rabatowym

Link do produktu: Kingston HYPERX Cloud Core KHX - HSCC - BK - FR Headsets Cena: $48,99 Kod: GBJSD08

--------------
Chcesz być wołany do najlepszych promocji?
Zapisz się na listę na moją mirkolistę #gbtop

Szukasz kodu rabatowego na jakiś produkt?
Zajrzyj na stronę z kodami. Być może znajdziesz coś dla siebie. Zobacz tutaj:
-----> Specjalna strona i kody rabatowe na Gearbest.com <-------

KODY RABATOWE NA CAŁE KATEGORIE PRODUKTÓW
Jeżeli nie możesz znaleźć kodu na swój produkt zajrzyj koniecznie -----> do tego wpisu
Znajdziesz tam kody rabatowe na całe kategorie produktów.

Chcesz widzieć więcej promocji. Obserwuj mój profil. @eternaljassie
Zajrzyj też na wcześniejsze posty. Sporo ciekawych rzeczy w niskich cenach!


#gearbest #promocje #promocja #okazje #cebula #chinskiecuda #kupony #kuponyrabatowe #kodyrabatowe #sluchawki #komputery #gry
eternaljassie - Kingston HYPERX Cloud Core KHX - HSCC - BK - FR Headsets. Teraz tylko...

źródło: comment_6l39F8EqPM7OqI4xtCpjBQ6Nh4tjZg4b.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eternaljassie: Jakieś opinie o tych słuchawkach? Jest tu ktoś kto mógłby się wypowiedzieć? Na internecie jedna recenzja mówi o średniej jakości dźwięku, a drugi, że jest o wiele lepszy niż w słuchawkach po $100+
  • Odpowiedz
@Doleginho: też mam te słuchawki i ten sam problem, jak doszedłem do jego źródła to nawet śmiechłem xd chodzi o to że ściągając słuchawki z głowy nie możesz ich położyć w takiej pozycji w jakie je miałeś na głowie bo mikrofon przeszkadza, więc obracasz je żeby leżały mikrofonem w górę. Potem zakładając znów je obracasz powodując skręt kabla
  • Odpowiedz