Wpis z mikrobloga

Jedyne za co szanuję wykop to że jak coś jest #!$%@? to wszyscy powiedzą wprost że #!$%@?. #!$%@? pasek, #!$%@? ryj, #!$%@? buty, #!$%@? paznokcie. A jak ostatnio na jakiejś grupce napisałam dziewczyny że z takimi umiejętnościami nie powinna jeszcze proponować aż takiej kasy, że masakruje te paznokcie (miała 5 lakierów, w jednym poście pytała jakie materiały kupić a w drugim ogłąszała się za cenę profesjonalnego salonu) to zostałam #!$%@? bo jestem niemiła i nie pisze się takich rzeczy żeby zdemotywować.
#szanuje
  • 36
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex na fb każdy jest miły. Bo pewnie piszesz o fb. Tam nawet jak masz głupi ryj i ubytki w zębach to każdy komentuje, że ślicznie. Powód jest jeden - podpisujesz się imieniem i nazwiskiem. A tu? Tu każdy jest anonimowy a ty brzydka.
  • Odpowiedz
na fb każdy jest miły. Bo pewnie piszesz o fb. Tam nawet jak masz głupi ryj i ubytki w zębach to każdy komentuje, że ślicznie. Powód jest jeden - podpisujesz się imieniem i nazwiskiem. A tu? Tu każdy jest anonimowy a ty brzydka.


@Stulejusz_Wielki: dlatego sie tam nie wypowiadam bo sobie tylko wrogow robie :D
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: o pani... Wiem o co chodzi xD moja siostra od roku robi paznokcie, sobie, matce i siostrze no2. Kupiła sprzęt i się uczyła... nie robi nikomu więcej, bo ma normalna prace (tzn w swoim wyuczonym zawodzie) i oficjalnie brak czasu (tak mówi rodzinie, która namawia by im zrobiła pazury). Sama niechce robić obcym, bo twierdzi że to nie ten poziom, a jednak przeglądając FB nieskromnie może stwierdzić, że robi
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: tutaj jest ruletka, w połowie przypadków ci napiszą że #!$%@? bo serio takie jest a w połowie dlatego że są piwniczakami i się nie znają ale tak im się wydaje bo ten dawid co chodzili z nim do klasy w liceum takie nosił a on to pedał był
  • Odpowiedz
  • 2
@CigarettesAfterSex To o czym piszesz jest częste na fb, ale ja równie często widzę, że jak coś jest źle zrobione to ludzie piszą o tym wprost i inni po nich nie jadą, może zmień grupę ;)
  • Odpowiedz