Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo Mircy, szczególnie #mirkokoksy, sprawa ma się tak że prowadzę leniwy tryb życia przed komputerem i chcę to zmienić zaczynając przygodę z siłownią, ale nie wiem czy robić redukcję czy od razu budować mięśnie. Niby nie jestem jakoś bardzo gruby, ~68 kg przy 175 cm, ale uda i zwisające dupsko otłuszczone od wieloletniego siedzenia przed kompem. Co wybrać? Wasza opinia jest mi głównie potrzebna przy wyborze diety.
#zdrowie #silownia #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 8
mam 174cm i waze 73kg. Troche miesnia w cyckach od robienia pompek, reszta leciutko wyzezbiona. Brzuch plaski, ale bez wielopaka. Jak na moje to masz niedowage i powinienes zwiekrzyc mase miesniowa.
OP: @czapkakoloruczerwonego no tak, jestem suchy ale z latami nie zgadłeś, 5 więcej () jeszcze z półtora roku temu ważyłem dobre 87-89 kg, na studiach zacząłem się normalniej odżywiać i spadłem do obecnej wagi, ale jedyna aktywność fizyczna przez ubiegły rok to był wf. Mimo wszystko wolę być suchy niż zalany.

Czyli wziąć się od razu za mięśnie i masę, a tłuszcz z nóg zejdzie przy okazji?
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak, ja nie mam żadnej wiedzy. Wszystko robię metoda prób i błędów. W liceum przestałem grać w piłkę i się zalałem dość mocno, ważyłem 95kg i w pasie miałem jakoś 110cm czy coś takiego. Zacząłem chodzić na siłownie. 4 razy w tygodniu, bez diety, np. dalej jadłem fast foody dwa razy w tygodniu, robiłem 10 minut steppera potem fbw i po trzech miesiącach ważyłem 85, i w pasie miałem