Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nauczyciele to jedna z najbardziej rakowych grup społecznych w Polsce. Jakiś czas temu poszukiwałem lektora j. angielskiego, który poprowadziłby lekcje dla małej grupy w firmie. W ramach poszukiwań dołączyłem do kilku grup na facebooku, które zrzeszają osoby zajmujące się nauczaniem angielskiego. Swój cel osiągnąłem i czym prędzej usunąłem się ze wszystkich grup. No dobra... Jedna z nich zauroczyła mnie na tyle, że postanowiłem w niej pozostać i ani się obejrzałem, a stałem się jej zagorzałym czytelnikiem. Nazwa grupy to "nauczyciele angielskiego" i podczas czytania tamtejszych dyskusji, niejednokrotnie myślałem nad wykupieniem nielimitowanego dostępu do chemioterapii.

Wszyscy na pewno znacie te wieczne narzekania nauczycieli. A to, że mało płacą, że najbardziej odpowiedzialna praca ze wszsytkich, że wcale nie pracują 20 godzin w tygodniu bo 4 razy tyle przesiadują w domu, a w wakacje wcale nie mają 2 miesięcy płatnego urlopu bo przecież muszą się przygotowywać do zajęć na nowy rok szkolny. Od zawsze kwitowałem te komentarze jednym krótkim "xD", ale odkąd zobaczyłem jak wygląda to od środka, przerodziło się to w jedno wielkie "xDDDDDD". Dyskusje typu "Kochani, już czerwiec, przed nami 2 miesiące wakacji! Jak będziecie je spędzać? Ja przez 2 miesiące nie zrobię NIC!" czy też narzekania, że przez pracę w szkole nauczyciele nie mają czasu na udzielanie korepetycji są tam na porządku dziennym, ale to co zobaczyłem dzisiaj sprawiło, że postanowiłem się z Wami podzielić moim niewyczerpanym źródłem #rakcontent i #grazynacore (picrel). Polecam gorąco! :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nauczyciele to jedna z najbardziej ...
źródło: comment_MUmS7ml7sHbCs6P9GrKJxSVje5KDYvZY.jpg
  • 32
@MinnieMouse0 większość ludzi pracuje w godzinach 7-15 lub 8-16 DZIEŃ W DZIEŃ PRZEZ CAŁE ŻYCIE, mnóstwo ludzi nie ma nawet tego komfortu bo pracują po 10 godzina nie 8 jak normalny etat albo 4 jak nauczyciele (z wakacjami, feriami i innymi dniami wolnymi których nie mają inni ludzie) Więc proszę Cię, nie mów mi jak nauczyciele maja źle gdy w najgorszym wypadku przyjdzie im raz na kilka lat pracowac w godzinach 11-15
@Wojtas9: Ja tu widzę tylko ból dupy o to że są ludzie którzy zarabiają więcej niż ty i jeszcze śmią śmieć nie robić 8 godzin dziennie. Bo "większość ludzi robi po 8 godzin dziennie". Niczym lewak wypominający bogatym ludziom że jak śmią śmieć mało pracować i dużo zarabiać. Bo jak to tak, skoro większość ludzi #!$%@?. Ta logika jest tak bez sensu że szkoda strzępić ryja.
@MinnieMouse0 chodzi bardziej o to, że jakiego zawodu się nie posłucha, to się okazuje, że tak źle, że nie da się nawet wyobrazić. A potem jest tak, że jakimś cudem jest ileś osób do pracy na jedno miejsce w jakiej szkole. Nauczyciele najczęścielj narzekają tak bardzo, jakby to był najgorszy z możliwych zawodów na świecie, a oni wybrali go tylko i wyłącznie za karę. Pozdrawiam, (tymczasowy)nauczyciel angielskiego he he
@MinnieMouse0 Twoje wycieczki w moje prywatne życie w momencie gdy nie znasz mnie wcale nie wiesz gdzie pracuje i ile zarabiam sa po pierwsze oznaką braku argumentów, po drugie nie mają nic wspólnego z prawdą a sa jedynie Twoja fantazja, a po trzecie sa po prostu żałosne. Tym bardziej że nie wspomniałem nawet slowem o zarobkach a odnosiłem się tylko do narzekania na czas pracy. Bez sensu to jest Twoje odpisywanie bo
@MinnieMouse0: xD serio myślisz, ze ktoś w szkole będzie rozwalał cały ustalony odgórnie plan lekcyjny (dopięty m. in. dla nauczycieli, którzy pracują w kilku szkołach) dla jednej kobiety, która nie ogarnia macierzyństwa? Wiesz, gdyby każdy miał prawo wyboru w jakich godzinach chce pracować, że nie życzy sobie okienek, że w piątek to jest dzień targowy i on to by chciał przyjść na 12, a w środy to on lubi pospać dłużej,
@MinnieMouse0
A może sama pracujesz w szkole i masz ból dupy, że nie płaczemy tutaj razem z nią xD

Jeszcze to nazywanie szefa dupkiem na starcie, bo śmiał dać madce późniejsze godziny xD

Mógłbym podyskutować, ale widzę że też jesteś rwkiem
@AnonimoweMirkoWyznania: pierwszy raz od trzech miesięcy zalogowałem się w pracy by odpowiedzieć więc bait 2/10 bo odpowiadam. Nie jestem nauczycielem i nie będę. Prawda że nauczyciele angielskiego mają najłatwiej znaleźć dodatkowe źródło dochodów w postaci korków ale i tak mają na co narzekać. 20 godzin w tygodniu? A liczysz te w domu? Bo chyba nie myślisz że cały rok nie będziesz musiał zrobić testu, próbnej matury, zaznajomić się z co rok
@MinnieMouse0: Nie wiem jak można być taką idiotką jak ty. Co widzę twoją wypowiedź pod jakimkolwiek tematem, to okazuje się takim pier%& ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tragedia straszna, bo przez złego dyrektora matka będzie miała kontakt z dzieckiem dopiero od 16:30 xDDDD Przecież 5 godzin to zdecydowanie za mało by utrzymywać zdrowe rodzinne stosunki z dzieckiem.