Wpis z mikrobloga

@280bhp: A co sobą Golem prezentuje oprócz idiotycznych filmików, gdzie pokazują, że nic nie robią? Ciągle mówią o planach o pomysłach, a zero realizacji, to dlaczego miałoby być zainteresowanie?

Od kiedy dostali kasę, leżą na brzuchu i nic nie robią.

Jeżeli jest inaczej, że jednak robią i zmieniają cokolwiek w materii kryptowalut/świata - to proszę udowodnij to.
@pietrekpietrek: szczerze to z rezerwa podchodzilem do nowych kryptowalut, ale znajomy rzucil calkiem dobra prace, sam jest mega mozgiem i zaczal z nimi wspolprace wiec zaczalem sie bardziej interesowac i... nie widze przeciwwskazan! Jedynie cos wolno im idzie rozwoj, ale sama idea zacna. To chyba pierwsza kryptowaluta, ktora chce na cos przeznaczyc moc obliczeniowa z kopania, wiec nie ma tu mowy o bance.

edit:
@MelomanBTC: robia. I to duzo. W
zglos sie do mnie za 2 lata :)


@280bhp: TO JEST DOKŁADNIE TO SAMO, CO PISZE KAŻDY SHILLER.

Zdajesz sobie z tego sprawę? Na pewno. To nie my jesteśmy jacyś złośliwi, tylko Ty swoim nastawieniem powodujesz taką reakcję.

HEHE NO ZOBACZYMY ZA DWA LATA HEHE WSIADAJCIE DO POCIONGU BO BENDZIECIE ŻAŁOWAĆ HEHE SZKOLENIA MOTYWACYJNE DROGOM DO SUKCESU XDDD

i tym podobne.

Nie wiem, jak mam to prościej rozpisać? Może "konkrety
To chyba pierwsza kryptowaluta, ktora chce na cos przeznaczyc moc obliczeniowa z kopania, wiec nie ma tu mowy o bance.

W przeciagu 1-2 lat czekaja duze aktualizacje, ale nie moge zbyt duzo powiedziec. Zatrudniaja tez wiele nowych twarzy do pomocy z calego swiata.
@NoMercyIncluded tu napisałem.

@m00n kumpel u nich pracuje. Co w tym dziwnego, że nie chcę na wypoku pisać o szczegółach?
@280bhp: Poszukam później, ale wydawało mi się, że jest już podobny projekt. Może mylę z coinami do udostępniania przestrzeni dyskowej.

Ale widzisz, to wciąż to samo, co powtarzają wszyscy. Będzie super, mnóstwo apdejtów, nie powiem nic więcej.
Nie obraź się, po prostu nie da się tego ocenić na podstawie kilku zdań. Najważniejsza byłaby informacja o zapotrzebowaniu na takie usługi, bo team może być rewelacyjny, a mogą się rozbić o rzeczywistość. Jakieś
@m00n nie naganiam. Po prostu się dziwię, że o gnt tak cicho tutaj.

@NoMercyIncluded ależ oni w swoich dokumentach, roadmap'ie i przemowieniach mówią o tym - głównie moc będzie dostępna do renderów. Już teraz są takie usługi dostępne w chmurze, ale są drogie. Oni mają być tańsi.
@280bhp: Czyli potrzeba dobrego opracowania, które przyciągnie uwagę. Właściwie jedna osoba tutaj zachęcała do inwestycji w GNT, ale raczej bez dużego zaplecza merytorycznego, na tym tagu ciężko się przebić z czymś sensownym przez ciągłe MIRKI NA CZYM KOPAĆ BITKONY CZY GTX650 WYSTARCZY ( ͡° ͜ʖ ͡°)