Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki i Mirabelki z #poznan i #suchylas

Wiemy, że poniedziałki bywają trudne, dlatego robimy małe #rozdajo
Znacie nasze rożki? To takie zarąbiste ciastka na makaronikowym spodzie z kremem i alkoholem, oblane czekoladą (pic rel). Nieskromnie przyznamy, że to nasz sztandarowy produkt zbierający 'ochy i achy' większości klientów, tak więc jeśli jeszcze ich nie próbowaliście to jest okazja! Może szczęście się do Was uśmiechnie :)

Zasady takie jak zawsze: Plusujemy do 20. Jutro przed południem wyniki.
Wygrywają 3 osoby, każda otrzyma opakowanie rożków (200 g, 6-7 różków).

* No i standardowo, rozdajo jest dla osób, które fizycznie mogą odebrać nagrodę w jednym z naszych punktów: Dąbrowskiego 80, Dąbrowskiego 23, Śmiałego 1, Szkolna 92 Suchy Las. W przypadku wylosowania osoby, która poinformuje nas, że nie może odebrać rożków i nie znajdzie na swoje miejsce osoby, która jest w stanie to zrobić nagroda przepada.

#slodkiezjagodki #slodycze #pieczzwykopem
CukierniaJagodka - Czołem Mireczki i Mirabelki z #poznan i #suchylas 

Wiemy, że po...

źródło: comment_xxVl7TAjkmaQt6aN6zfuUf05x5OWC5TH.jpg

Pobierz
  • 29
@Hand_Solo: Dziękujemy za opinię, jeśli chodzi o torty to spotykamy się raczej z pozytywnym odbiorem, ale rozumiemy, że każdy ma inne preferencje i 'kubki smakowe' :) Co Tobie dokładnie w nich nie odpowiada? Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja, w którym punkcie na Dąbrowskiego (23, 80?) kupiłeś chleb i kiedy? Pieczywo z piekarni do naszych punktów dostarczamy codziennie, na pewno się temu przyjrzymy i dopilnujemy by taka sytuacja się nie
@CukierniaJagodka: Dąbrowskiego 23, ponad pół roku temu. Jeszcze mnie zapewniali, że swieżutki, a tu w domu lipa. Co do tortu, to dwa razy brałem i pierwszy był mocno średni, a drugi... Bezowy tort musi być słodki, ale to była przesada. Jakbym cukier z paczki jadł polany karmelem, aż mdliło. Spróbujcie tortu u konkurencji, tej na E przy rynku. Zrozumiecie. Może ktoś tak lubi, ja nie. Tak cukrowe wszystko macie, że aż