Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma zamiar w ciągu najbliższych 14 dni zrobić jakieś zakupy przez PayPal za minimum 20PLN to chętnie prześle w prywatnej wiadomości link referencyjny (wkleić tutaj nie mogę bo ban) (,)
Polecający i polecany dostają wtedy zwrot 20PLN na konto PayPal = obie strony wygrywy.
Świetnie łączy się z grouponem na Pizzaportal. Obiadek warty 40zł można wyrwać za darmoszke . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#paypal #gearbest #aliexpress #cebuladeals #pizzaportal
  • 16
  • Odpowiedz
@Aranos: Jak zrobisz konto z czyjegoś polecenia i dostaniesz pierwszy zwrot to dostaniesz też maila ze swoim refem.

@leszek_SK: no ja faktycznie wcześniej bo w piątek. Ale myślę że PP by zamknął stronkę jakby miał już nie zwracać. Może jakiś przestój mają.
  • Odpowiedz
@leszek_SK:
@mistralektablet: U mnie to samo. W sobotę i w niedziele znajomi zrobili po 1 refie i cisza. Ani u mnie ani u nich nie pojawiły się kupony. Trzeba czekać. Juz raz była taka przerwa i chyba po 30h kupony wjechały na konta.
  • Odpowiedz
@bet730: Niestety masz racje () już niestety nikt nie przyznaje się do nagrody 20zł dla poleconego. No cóż było miło, ale się skończyło
  • Odpowiedz
@SzalonyGuziec:
Potwierdzam, że chyba się skończyło. Założyłem wczoraj pierwszy raz konto PP z refa jakiegoś mirka, po godzinie zrobiłęm zakup za 21 zł i do dziś cisza. Żadnego maila itd. A jak zakładałem konto to było o tym info.
  • Odpowiedz