Wpis z mikrobloga

Ale mnie ten #xcom2 zaczyna denerwować. Ludzie leczą się po 30 dni i #!$%@? muszę wysyłać na misje żółtodziobów co padają na hita i jak trafi się taka misja to jeszcze nowa jednostka jakiś beznogi anioł co sprowadza deszcz #!$%@? rakiet. Już się cieszę, że dostaję jedną łatwą misję i #!$%@? napad władcy 3 hity i po drużynie bo oczywiście maszkara wali aoe i ogłusza wszystkich. Do tego gra ma więcej bugów niż Oblivion w dniu premiery. Nie wiem jak w to grać początkowo było easy, a teraz co jedna misja to większy hardkor xD

#gry ##!$%@?
  • 9
@Reikor: To są jakieś poziomy? xD

Niektórych żołnierzy mam na maksa, jestem na etapie hackowania dowódców, ale mój łowca jest wykluczony na 30 dni bo mnie ufo dorwało i nie mam jak do nich podejść. Poulepszałem wszystkim zbroje i spluwy, ale nic to nie daje, czytałem gdzieś, że agenci psi są op, ale nawet nie wiem jak ich odkryć. Gram bez dodatku tego nowego, ale wszystkimi dlckami
@dogmeat: 5 żołnierzy mam dawno. Wczoraj sobie pykałem i szedłem jak burza i nagle poziom tak wywaliło w górę, że od 4 misji nie idzie się pozbierać jak dożyję do końca mam sporo skanowania i myślę, że będzie czas, żeby się pozbierać do kupy to mi wywala misję rady i nie mogę pominąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@CorTuum: Bo?