Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja

sluchajcie, potrzebuje czegos coby mi rzeczy nie latały po bagażniku - apteczka, olej, skrzynka, plyn chłodniczy itd. Nie mam garażu wiec trzymam w aucie. Co polecacie? Skrzynka zwykla na takie rzeczy czy może jakaś mata? gdzies cos widziałem takiego, ale nie wiem jak tego szukać i jaką fraze wpisać.
  • 2
#samochody #motoryzacja


sluchajcie, potrzebuje czegos coby mi rzeczy nie latały po bagażniku - apteczka, olej, skrzynka, plyn chłodniczy itd. Nie mam garażu wiec trzymam w aucie. Co polecacie? Skrzynka zwykla na takie rzeczy czy może jakaś mata? gdzies cos widziałem takiego, ale nie wiem jak tego szukać i jaką fraze wpisać.

@bgonzo: W supermarketach sprzedają takie plastikowe składane skrzynki (cena ok. 12-14 zł). Dla mnie bardzo spoko, jak potrzeba wykorzystać cały
@bgonzo mam ten sam problem , mazda 3 2005 r. hatchback, wszystko lata przy zakrętach , wciąż nie rozwiązałem tego , na allegro są różne rozwiązania : pasy do zapinania, siatki na rzepę i wszystko w miarę przystępne ceny i cacy tylko nie mogę przymierzyć tego do swojego bagażnika i tak średnio w ciemno kupować ... poza tym nie wożę aż tak często rzeczy tylu no i tak się zostało ....