Wpis z mikrobloga

@obojetny_na_wszystko: Działa, ale tylko na kilkanaście godzin gry max. Mi osobiście nigdy nie pękła, a też sporo slapuję. Nie mniej, polecam kupić dobre strunki - Elixiry. Wolę kupić jeden komplet Elixirów niżeli dwa komplety Erine Ball czy D'aadario. Ach, Erine Ball czy D'aadario można gotować, ale Elixirów (czy cokolwiek innego co ma nanopowłokę) nie. XD Już raz ten błąd zrobiłem. xD
@obojetny_na_wszystko: Nanopowłoka właśnie. :) Generalnie struny do basu są mega drogie. A jakichś najtańszych nie polecam kupować, bo za chwilę znowu będziesz musiał za wysyłkę zapłacić. Minimum to takie D'aadario - 80zł bodajże. Poniżej filmik od elixirów.
MrFruu - @obojetnynawszystko: Nanopowłoka właśnie. :) Generalnie struny do basu są me...
@obojetny_na_wszystko: Mówisz o Elixirach, czy ogólnie? Elixiry to technologia - w sumie to każde struny to płaci się nie za materiał, ale za technologię - której do tej pory nie dało się podrobić (Elixir). Chyba najlepsze druty, które można dostać ot tak - a nie trzeba szukać po niewiadomo jakich sklepach, albo ściągać z zagranicy. Nie mniej, jaki masz bas? Coby przypadkiem struny nie stanowiły 1/3 Twojej basi, bo to przerost
@obojetny_na_wszystko: Ja bym robił tak - kup sobie raz D'aadario (80zł) i gotuj struny, dopóki Ciebie to nie zacznie denerwować. :) Myślę, że z 4 razy spokojnie będziesz mógł wygotować.

Pro tip - odkąd używan szmatki i myję ręce przed graniem, struny wytrzymują mi prawie 50% dłużej. Szmatki używam do wycierania potu ze strun, co mniej więcej 2-3 godziny. :) Noś zawsze w futerale jakąś szmatkę i wycieraj dokładnie pot. Ponadto