Wpis z mikrobloga

Miraski, przymierzam się do zakupu fotela do #programowanie, mam ~195cm, 85kg.

Nie chcę wydać jakiejś ogromnej ilości pieniędzy na fotel, ale jednak mimo wszystko zależy mi na ergonomii i wygodzie.

Zastanawiałem się nad oczywistym wyborem, którym jest Markus z IKEI, jednak jak wiele osób zaznaczyło, jego dużą wadą jest brak regulacji wysokości podłokietników.
Drugą opcją jest ARES Mesh jednak jest sporo droższy od poprzedniego.

Teraz moje pytanie - czy warto dopłacać do Aresa, czy te podłokietniki w Markusie nie są jednak zbyt dużym problemem?
Do tych wszystkich gamingowych foteli nie jestem zbyt przekonany, wydaje mi się, że będą zbyt ciasne.
Z góry dzięki!
#fotel
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThatPart: Oczywiście kwestia gustu, ale nadmienię, że mam 192cm wzrostu i jak tylko będę miał troszkę wolnej gotówki, inwestuję w taki w domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ThatPart: Ja bym w cenie do 1k polecił ci zobaczyć sobie np:
Grospol Level
Unique Vip
albo bardziej gamingowo - Evolve Pro od meblujdom (z tym że to jest bardzo świeży model)
  • Odpowiedz
Chyba zdecydowałem sie na tego Aresa. Zastanawiałem się również na Unique VIP, ale raczej troszeczkę zbyt mały jak na mój wzrost. @meblujdom_pl, macie jakąś opinie na temat aresa dla wysokich mirków? :)
  • Odpowiedz
@ThatPart: Ares Mesh jest świetny dla wysokich osób, choć nigdy nie widziałem na nim nikogo z Twoim wzrostem :) Mamy na salonie ten model więc jak coś to pytaj o detale.

P.S Na niego u nas masz 5% rabatu - WYGODNYPEPE
  • Odpowiedz
@netxman: był dla mnie za głęboki. dxracer jest fajny aby się rozwalić jak m----n w limuzynie i na luzaku pykać w gta5. Kupiłem w koncu Ikea markus. na razie jestem mega zadowolony
  • Odpowiedz
@ThatPart: Ares Mesh jest wypaśny! :D Jaram się nim zawsze jako idealny przykład prostoty, wygody i ergonomii :) Lepsza wersja Markusa. Jakbyś w ceneo wystawił nam opinię na https://www.ceneo.pl/My-Account/Login?ReturnUrl=%2fssl-23454_sklep_dodaj_opinie%3fadd-review-scroll%3dtrue%26source%3d13&add-review-scroll=true&source=13#scroll=add-review podając numer zamówienia to dostałbyś jeszcze kod rabatowy 10% na następne zamówienie, który mógłbyś komuś wydać :)

@Crisu
  • Odpowiedz