Wpis z mikrobloga

@Dorciqch: Ostatnio byłem w jeansowym sklepie i poprosiłem o spodnie z elastanem na chłopa z lekko zwężanymi nogawkami, bo zwykłych jednak za bardzo nie lubię. Podałem rozmiar większy niż tych które miałem na sobie, z tego samego sklepu

@GrumpyTheCat: nie, dziękuję. Ja po prostu chcę zrównoważyć moją sylwetkę. Nie chcę wyglądać jak kulka na patyczkach, a tak wyglądam jak mam na sobie rurki. Potrzebuję prostej nogawki. To tak wiele?
@Logan00: jeśli gdzieś znajdę, to z wielką chęcią
@Dorciqch: na pewno w h&m, bo stamtąd mam spodnie nie rurki, w ogóle nie noszę rurek a nie mam jakiegoś problemu z kupienie spodni. W new yorkerze tez ostatnio widzialam. Kiedys kupowałam w cubusie, teraz mi nie po drodze.
@Dorciqch: łączę się w bólu... mam w mieście 3 galerie i w ani jednej nie ma sklepu ze spodniami, które by mi pasowały - albo za krótkie albo nie dam rady naciągnąć nawet na dupę a nie jestem w ogóle spasiony.

Tylko jeden jedyny sklep jest, niedaleko centrum ale tak jest trochu na uboczu i są w nim spodnie. jakich bym nie ubrał to wszystkie idealne w moim rozmiarze - proste,