Wpis z mikrobloga

Ludzie jak podbić to #!$%@? ZSRR? Robiłem już 4 podejścia od 0 i ni #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najdalej doszedłem zajmując Moskwę ale później już ni cholery nie idzie. Czekać aż mp spadnie im do zera nie ma sensu bo za chwile zmieniają zasady poboru i znowu mają 8mln. Front rozciągnął się tak, że ciężko jest utrzymać pozycje a co dopiero atakować. Robiłem tak, że umacniałem granice, czekałem aż mp spadnie do 0 na pełnym poborze i ich pushowałem, doszedłem do Moskwy i się zaciąłem ponad rok stoi front i co jakiś czas tylko oni mnie przepychają. Co gorsza sabotują kolejne fabryki i wszystko się sypie (). Pomocy dobrzy ludzie, płacę w świeżakach. Jaką strategię wybrać? Gram oczywiście Polską. Mod Historical Poland National Focus Tree & More.
#hoi4
  • 4
@Narcyz_: Najprościej chyba się zabunkrować na granicy i czekać aż ZSRR samo się rozbije o twoje forty. Jak będziesz widział że mają już za mało wyposażenia możesz zacząć pushować. Wtedy droga do Moskwy to zwykły spacer
@BursztynowyLubrykant: Z tego co kojarzę to miałem wtedy doktrynę przewagi ogniowej. W samej kawalerii miałem zwiad i wsparcie artylerii, wielkość dywizji 22, koniecznie tutaj marszałek z -10% do wielkości dywizji i dowódca armii zwiększający szybkość wojsk o 10%. Podbijałem jak najszybciej Bałkany, żeby mieć więcej fabryk. No i nie atakowałem całym frontem, tylko poszły 2 ataki - z Rumunii i Wileńszczyzny, tak żeby okrążyć tych co znajdują się w środku. Wtedy