Wpis z mikrobloga

Mirki, ale #!$%@? sprawa. W #pracbaza byłem na dole u kobit w sprawie problemu z naszym panelem, idę obadać o co chodzi, standardowo telefon przy sobie.
One jak to #rozowepaski lubią #!$%@?ć tematem: kubeczki menstruacyjne.
Chcąc nie chcąc podsłuchałem, że zajebiste itd, więc mówię swojemu Różowemu o tym co zasłyszałem, że genialne i wspaniałe.
Nie minęło kilka godzin, za równo u mnie na FB jak i u Różowej, ale nie tylko, gdziekolwiek był panel reklam google były kubeczki menstruacyjne...

Druga sytuacja, kumpel mówi mi że musimy kupić alko na kawalerski znajomego - spoko ogarniemy no i burza mózgów, tequila, metaxa. Metaxa? Co to metaxa? W sensie czy dobra jest.
No metaxa jest spoko.
No i co? Cały fejsbuk i wszystkie reklamy #!$%@? metaxą... Przeraża mnie to...

#inwigilacja #google #facebook #truestory
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KornixPL: właśnie jesteśmy w trakcie remontu. I jak z mężem kupowaliśmy płytki podłogowe, to w momencie jak przyszło do płacenia, do niego przyszedł sms o treści mniej więcej takiej: "Remontujesz? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę kredytową, bla bla bla!" (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@KornixPL słyszałeś o parku w kadzidlowie? Ja też nie, pytałem matki mojej przez telefon o taki park w którym wilki mają bo coś kiedyś mi mówiła. Po tej rozmowie po wpisaniu słowa "park" w wyszukiwarce Google z miejsca na pierwszym miejscu pojawił się park kadzidłów.
  • Odpowiedz
@KornixPL kurde też tak miałam, ze po rozmowie telefonicznej widziałam na fb reklamy nawiązujące do rozmowy. Ostatnio łapie się na tym ze widze reklamy na fb produktow które kupiłam jakiś ciastek czy chipsów, serio. Adblock, wszelkie personalizacje mam wył. Może przypadek, podświadomie wtedy przykuwam większą na to uwagę albo coś za tym wielkiego się kryje. Lepiej nie zaprzatac sobie az tak tym głowy bo człowiek by oszalał to wszechogarniajaca inwigilacja. Ale
  • Odpowiedz
@KornixPL: miałem podobnie. Ziomek mi puszczał taką japońską dziwna nutkę na swoim telefonie a jak wróciłem do domu to miałem ją w podpowiedziach mimo że niczego takiego na swoim telefonie ani kompie nie słucham
  • Odpowiedz