Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem obiektywnie ładna, moge się podobać, miewam wielu adoratorów i otaczam się sporym wianuszkiem świetnych facetów, z którymi mam kumpelskie relacje. Przy tym strasznie brakuje mi bliskości, chciałabym mieć faceta, wejść z nim w relacje, stworzyć coś poważnego. Problemem jest to, że Ci super fajni faceci dookoła, w ogóle mnie nie pociągają, mogłabym się pewnie "zmusić" do czegoś więcej ale po co? Po co mam unieszczęśliwiać kogoś kogo lubie, żeby potem nagle zostawić go gdy na horyzoncie pojawi się ktoś kto sprawi, że moje serce zacznie szybciej bić?

Gdy już jakimś cudem znajde kogoś,kto mnie pociąga, podoba mi się pod względem fizycznym, wtedy wkracza moja #logikarozowychpaskow i sprawdzam go pod kątem związku na sto różnych sposobów. ( bo skoro już mam mu poświęcać czas to musi być idealny, prawda? -.-' ) Poznałam ostatnio fajnego gościa, naprawde mi się podobał, ale w chwili w której przyznał, że jego mama umarła niedawno na raka, ja uciekłam. Dlaczego? Bo w głowie już widziałam siebie, samą z dziećmi płaczącymi za tatą. Powinnam mu współczuć, pocieszyć, pogłaskać, pomóc...

Jednak największe #!$%@? ogarnia mnie gdy gość jest już IDEALNY... Wtedy dla odmiany za wszelką cene nie pokazuje, że mi zależy. A dlaczego? Starsznie boje, że mnie odrzuci. Zwykle rozgadana ekstrawertyczka, pąsowieje przy marnym komplemencie, robie się wstydliwa i sztuwna. Juz sama nie wiem co mam robić i jak się pozbyć tych wszystkich barier... bo przecież to wszystko, to tylko moja #!$%@? głowa i na pewno da się to jakoś naprawić.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania tldr. Doczytalem do momentu o utrzymywaniu kumpelskich relacji i odpowiadam. Nie ma przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna. Wiekszosc z nich wyruchlaby cie przy pierwszej okazji ktora bys im dala. Zapewne ktorys z nich sie w tobie #!$%@? i zapewne to ten ktoremu sie zwierzasz xd
  • Odpowiedz
@Jewpacabraa: shit.. to musze być mega atrakcyjna bo większość moim znajomych to faceci, niestety część żonata i większość w związku, także mają co ruchać i nie liczą na nic więcej bo ja też jestem w związku i od lat się znamy. Wiesz jak juz się przekracza tę magiczną granice pocupciania to ludzie są po prostu ludzmi, a nie chodzącymi waginami.
  • Odpowiedz
@Jewpacabraa: jak najbardziej jest to możliwe.
Trzeba tylko być na tyle dojrzałym, aby wiedzieć, że mieczy kobieta i mężczyzna mogą istnieć również relacje na płaszczyźnie miedzyludzkiej, a nie wyłącznie miedzyplciowej.
I pamiętajmy, że przyjaźń to coś więcej jednak niż zwykła znajomość jest.
  • Odpowiedz