Wpis z mikrobloga

#motocykle
#yamaha #uk robią to dobrze. moto kilka miesięcy po gwarancji, ale wychodziła ruda na tylnym amorze, a pierwszy właściciel z jakiegoś powodu nie zaczynał tematu. narobiłem fotek i napisałem maila bezpośrednio do Yamahy. odpisali, żeby zabrać do dealera i coś powinni poradzić. myślę uj tam, pewnie będą marudzić, ale nic nie tracę pytając. pojechałem, gość chętnie pomógł, zerknął, powiedział że strasznie to wygląda i idziemy pisać zgłoszenie, że nie powinno być problemu z wymianą w ramach gwarancji. byłem umówiony na dziś, wolne w pracy, idę do moto, zrzucam z centralnej, coś ciężko się toczy... kurza morda, flak z tyłu! wczoraj jeździłem! na szczęście miałem spray do opon, więc szybka akcja i jeszcze zdążyłem na czas. no i tracer dostał nowy, piękny amorek :D no a teraz jeszcze dostanie piękną, nową oponę.
Pobierz Steven_Hyde - #motocykle 
#yamaha #uk robią to dobrze. moto kilka miesięcy po gwaran...
źródło: comment_v25METq8v1e91x2fayjgC41nLGIJ2Pqb.jpg
  • 5
@death070: no ta, tracer 900 z początków produkcji miał ponoć taką nieładną przypadłość, że rdza na amorze wyłaziła, niby nic strasznego, taka powierzchowna, no ale ewidentnie wada produkcyjna, więc przynajmniej nie robią lipy, tylko wymieniają.