Wpis z mikrobloga

@Riley jak to baza pod minerały? Na co dzień? Jak nakladasz, może tu jest problem. Wiem, że polecana jest z coreul caramel czy jakoś tak - bez silikonów, ale może najpierw spróbuj inaczej nakładać
@Riley hm. To może mamy inne wymagania. Ja od kiedy przerzuciłam się na flat top i "wciskam" minerały to jestem zadowolona. Czasem pomiędzy warstwami spryskuję wodą różaną, ale twarz, nie pędzel i czekam aż wyschnie. No nic, czaję się w temacie, może ktoś poleci coś co nie zapycha, ja czytałam tylko o tej, o której Ci napisałam
@Riley: Ja się ostatnio zakochałam w primerze od Annabelle Minerals. Jest dużo pochlebnych opinii w necie, ale nie chciało mi się w nie wierzyć. Primer dostałam przypadkiem, małą odsypke i teraz już się czaję na zakup pełnowymiarowego opakowania. Fajnie wygładza, tak jakby rozświetla skórę i daje bardzo miły poślizg dla podkładu, zużywa się go widocznie mniej. Ostatnio dostałam sporo komplementów, myślę że to może być wina tego cudenka, bo cera wygląda
@Riley znalazłam nawet link https://couleurcaramel.pl/pl/p/Matujaca-Baza-pod-Makijaz-54-Couleur-Caramel/40 ale nie testowałam, w sumie może kupię na następne lato

@Makila o, dobrze, że mówisz, zobaczę czy we Wrocławiu na półce annabelle jest dostępny :>
@PomeranianBoo z hebe. Zaczynałam przygodę od kabuki, ale było zbyt delikatnie. Teraz używam flat topa - ale nakładam bardzo cienkie warstwy, czasem łączę nakładanie flat topem i kabuki (z hakuro właśnie)

@kwiatencja mi gąbeczka nie pasowała, ale może źle robiłam - wilgotną
@StaryZdzich primer glinkowy jest w lila róż ostatnio kupowałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaryZdzich @Riley akurat gabeczka brałam podkłady mniej kryjące czyli Lily lolo i ecolore ale jakoś po filmiku czarszki o sposobach nakładania znówu spróbowałam gąbki i nagle zadowolona z efektu, chociaż korektoru dale j nie umiem nałożyć zadowolojaco xD teraz annabelle ma jakiś nowy pędzel co właśnie lepeij stapia podkład z cera ale póki co ja
@kwiatencja dobrze, że przeczytałam po tym jak wsiadłam do pociągu, mój portfel się ucieszył. Póki co wystarcza mi puder bambusowy przed, ale przy okazji zakupów w lilaróż sobie go wezmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)