Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie mam. Mój Intellimouse 3.0 po 12 latach zaczyna powoli odmawiać posłuszeństwa (LPM zaczyna klikać 2 i więcej razy podczas jednego fizycznego kliknięcia), możecie jakąś myszkę polecić tak do 300zł?
Najlepiej jakby była podobnego rozmiaru i miała boczne przyciski. Kiedyś oglądałem myszki i spodobała mi się Zowie FK1, oraz Steelseries Sensei. O tym Senseju to słyszałem sporo negatywnych opinii od kumpli, że kabel jest dosyć miernej jakości i lubi się przetrzeć.

#pcmasterrace #myszka #komputery
  • 18
  • Odpowiedz
@adrpan:

Intellimouse 3.0 po 12 latach zaczyna powoli odmawiać posłuszeństwa


No to słaba sztuka się trafiła :DD

Jeśli szukasz rozmiaru jak najbardziej zbliżonego do IE 3.0 to Cougar 300M albo CM Storm Alcor, aczkolwiek one nie mają jakichś wybitnych sensorów.

W Polsce chyba jeszcze nie ma, ale CM Storm wypuszcza/wypuścił nową gamę myszek i model MM530 to jest taki następca Alcora i ma rewelacyjny sensor.

A z takich innych to Zowie
  • Odpowiedz
@adrpan: Podobny staż miałem z WMO 1.1A, trochę chyba krótszy. W sensie działać działa ale zmieniłem na FK (2013) potem na ZA13 i śmigam do dzisiaj. Ale i tak zmieniam na CM Storm MasterMouse S, bo lubię kombinować i szukać "myszki życia" xD

ZA13 będę sprzedawał, ale to raczej do mniejszych dłoni albo do pełnego claw gripa, więc prawdopodobnie odpada, bym zniżkę dał.

Jeśli nie chcesz się babrać w lutowanie to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Amasugiru ślizgacze to już od 7 lat zmieniam xD juz plastik wyciera a na nim nadruki. Właściwie to może sam mikroprzełącznik przelutuję, zestaw do lutowania mam.
  • Odpowiedz