Wpis z mikrobloga

Mireczki, zaprosiłam kolegę mojej córki na jej urodziny. Jego matka zapytała o prezent i to jest w miarę normalne, bo się pyta o takie rzeczy czasem, ale ja uważam że to ostatecznie gość powinien wybrać, więc napisałam

Ona się ze wszystkiego ucieszy. Najbardziej to by chciała żywego kotka jak ją pytałam ale to nie wchodzi w grę :p

no ale ona zaczęła tak nieprzyjemnie nalegać

A mozesz konkrwt napisac jestem w 39 tyg w kazdej chwili rodze I nie bede dała rady kupic

no dobra, hej, ale co mnie to w ogóle obchodzi, to nic niech nie kupuje, tak jak pisałam to niech się postarają i coś pomyślą (ja zawsze pozwalam córce samej wybrać w jakichś granicach), poza tym przecież głównie o obecność chodzi, i odpisałam jak najdyplomatyczniej jak umiałam:

Nie rozumiem, skoro nie dasz rady, to po co pytasz, co? Mnie to naprawdę wszystko jedno, uważam że gość powinien wybrać

i tu się uaktywniło HURR DURR:

Pytam po to bo chcialam kupic dziecku zabawke jaka chce I chciałam być miła tak poprostu. A za to ja nie rozumiem jak mozna kogos zapraszac na urodziny I tak hamsko odpisać czasem byś sie zastanowiła co piszesz lub mowisz bo nie jest to pierwszy raz troszke ogłady. A Szymek skoro ja nie dam rady to ma jeszcze TATE który go może przywieźć. Pozdrawiam I miłego dnia.

Jak dla mnie to taka typowa madka


Potrzebuję sędziego, racjonalnie się zachowuję w miarę czy to jednak ja jestem jakaś #!$%@??

#dzieci #relacjeinterpersonalne
  • 385
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo okurde! Nienawidze mojej bratowej za to. Co kupic? - no co chcesz - to moze to? - a nie, to juz ma / beda inne dzieci zazdroscic/wolalabym inne... kupuje, dziecko dzwoni z podziekowaniem i sie okazuje, ze juz mialo, albo w sumie to wolaloby inne. Ostatnio mam wywalone i faktycznie kupuje co uwazam za sluszne, a ze sie dziecku nie podoba, albo juz ma? Trudno! Za rok, moze dwa z
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: jesteś 100% przykładem madki. Zawistna, rywalizująca z innymi matkami, pełna uprzedzeń. Aż mi się przypomniał serial Big Little Lies. Współczuję obecnym rodzicom, że muszą mieć do czynienia z takimi osobami jak Ty.

problem w tym że dla mnie takie wymyślanie to za trudne xP a zwłaszcza żeby robić akurat jej taką przysługę.

I tu wychodzi Twoje uprzedzenie do niej i zawiść. A skoro napisanie co Twoja córka lubi jest
  • Odpowiedz
Potrzebuję sędziego, racjonalnie się zachowuję w miarę czy to jednak ja jestem jakaś #!$%@??


@noelo_cohelo: poco w ogóle mówić o jakiś kocie? było powiedzieć, że prezent nie jest koniecznością, a jeśli się już zdecydują, to żeby to było coś niedrogiego.

Nie rozumiem, skoro nie dasz rady, to po co pytasz, co?

serio? jak można pisać do kogoś w takim tonie i sądzić, że to jest dyplomatyczne podejście. Zero wyczucia. To pytanie jest wręcz atakujące. Na przyszłość zanim coś napiszesz, to pomyśl trzy razy, bo takim zachowaniem zrażasz do
  • Odpowiedz
Uwaga to samotna matka, zweryfikowane po jej aktywności i na mirko. Proszę się rozejść. Dalsza dyskusja nie ma sensu.
___________________________________________________
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Piekne. Zadalas pytanie, wiele osob odpowiada zgodnie z prawda, ze to ty #!$%@? cyrki, ale jednak nie, to ty jestes najmadrzejsza.

Najbardziej przykre jest to, ze tamtej kobiecie chyba bardziej niz tobie zalezy na tym, zeby twoja corka sie ucieszyla z urodzin. Mozesz mi wierzyc lub nie, ale ona na 100% nie chce na te urodziny przyjsc dlatego, bo bedzie sie dobrze bawic, tylko dlatego, bo dobrze beda sie
  • Odpowiedz
@Eleni: no z powodu zabawki dla dziecka robić takie problemy i milion postów tłumaczących że ona ma rację ehh; a to tylko zabawka, ciekawe co by było gdyby temat był poważniejszy xD
  • Odpowiedz
@mardory: Ludzie obojga płci robiący problemy z dupy i w dodatku zrzucający winę na innych to straszny rak ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale z jakiegoś powodu częściej są to różowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@letitbe: jesli faktycznie jest samotna matka, na co wszystkie znaki na niebie wskazuja to widac ze nauka na bledach i wyciaganie wnioskow jest jej obce. Wszyscy winni, tylko nie ja.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: kupiłbym nabardziej hałasującą, #!$%@?ącą, brudzącą i upierdliwą zabawkę jaką bym znalazł. Połączenie klejącego gluta z pianinkiem i piaskiem kinetycznym. Taki koszmar rodzica, dostajesz #!$%@? a dziecko bawi się w najlepsze.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: przecież ty znasz najlepiej swoje dziecko i wiesz jakiej zabawki jeszcze nie ma, a chce mieć. Moja córka ma imprezę urodzinową w weekend i jak ktoś pytał co chce dostać to mówiłam, że marzy o X, Y, Z (różne przedziały cenowe) i może być coś z tego, a jak nie to uwielbia puzzle, kolorowanki i książki i tych rzeczy nigdy za dużo. Serio to taki problem? Przecież to nawet
  • Odpowiedz
Zaatakowałaś inną matkę, żeby się nie wydało, że sama nie wiesz jaki prezent byłby dobry


@puddin: dokładnie po to to zrobiłam - żeby się nie wydało. dlatego wprost to napisałam (że nie wiem).
  • Odpowiedz