Wpis z mikrobloga

@desygnat dość intensywnie korzystam, ładowany prawie codziennie - nie ma co się oszukiwać, tylko, że ja mam prawie jasność na maksa więc może to dlatego, na pocieszenie jest ładowarka z funkcją szybkiego ładowania

@maly_szary_czlowiek nie sprawdzałem wodoszczelności, nie używam szkieł, dla mnie zabija to efekt telefonu, trzymam telefon w futerale z którego go wyciągam jak potrzebuję
@maly_szary_czlowiek: mam od listopada i jest nawet spoko. Bateria wytrzymuje mi od dnia do czterech w zależności od używania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden dzień od godz. 10 - 22 (jeżeli mocniej docisnę) mam 6 - 7h SoT i jeszcze 15/20% i to na LTE. Gdy mniej z niego korzystam to 4 dni są do osiągnięcia. Ostatnio testuję sobie czas pracy przy średnim oszczędzaniu energii (pic poniżej,
Pobierz d.....a - @malyszaryczlowiek: mam od listopada i jest nawet spoko. Bateria wytrzymuje...
źródło: comment_XgwCUtvqGPlJOZflZ3dSFLcBtnF8yLLq.jpg
@maly_szary_czlowiek: Też mam telefon od listopada. Wróciłem z wakacji za granicą gdzie w basenie nagrywałem siebie i znajomych pod wodą. Głębokość około 1metra. Goły telefon bez etui. Zakrywałem palcem tylko wejście na ładowarkę i minijacka ;-) Nagrania super bezproblemowo. Telefon działał bez zarzutu.