Wpis z mikrobloga

O jak miło się dzień zapowiada :) ostatnio otrzymałam informację o kontroli skarbowej, musiałam udokumentować że oszczędności za które kupiłam mieszkanie, które gromadziłam przez ostatnie 2-3 lata, pochodzą z legalnego źródła i że od wszystkiego odprowadziłam podatki tak jak pan Bóg przykazał ( ͡° ͜ʖ ͡°) stres jak cholera, ale że nie mam pralni brudnych pieniędzy, to się udało (chociaż i tak bałam się że się nie uda, bo wiadomo... urząd skarbowy ¯\_(ツ)_/¯)

A co najlepsze, powodem kontroli był donos! Donos anonimowy! Znajoma znajomej ma znajomą ( ͡° ͜ʖ ͡°) i właśnie udało mi się dowiedzieć, że donos złożył mój wujek. Nie ma to jak rodzina! Spodziewałam się naprawdę wielu różnych osób, sąsiadki, koleżanki z pracy, kogokolwiek, ale nie rodzinę!
No cóż, za rok z moim ukochanym niebieskim bierzemy ślub i coś mi się wydaje, że wujek zaproszenia nie dostanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rodzina #us #gorzkiezale
  • 172
  • Odpowiedz
coś mi się wydaje, że wujek zaproszenia nie dostanie


@uxninja: Rozpowiedziałbym po całej rodzinie, niech #!$%@? się wstydzi.

Znajoma znajomej ma znajomą ( ͡° ͜ʖ ͡°) i właśnie udało mi się dowiedzieć


@uxninja: To jest właśnie Polska i tajemnica urzędowa w praktyce. Państwo teoretyczne...
  • Odpowiedz
@uxninja:

Jak się dowiedziałaś, że to wujek ?

@AB47:

Znajoma znajomej ma znajomą


Tylko słabo będzie jak to się okaże plotką. Albo np. Znajoma kryje własne dupsko w ten sposób.
Pamiętaj, nie ufaj #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uxninja: w ogóle sam fakt takich kontroli jest zajebiscie oburzający. Wysyłasz im co roku te #!$%@? pity a potem i tak masz odowadniac ze nie jesteś wielbłądem. #!$%@? kraj
  • Odpowiedz