Wpis z mikrobloga

Jaką osiągacie prędkość #internetmobilny #lte?
Zawsze wystarczał mi 1GB pakietu 3G (€10), ale po wakacyjnych transferowych promocjach, zacząłem aktywniej korzystać z telefonu.
Chcę przejść na 4G i skaczę sobie po prepaidach. Ze wszystkich ofert najlepsza wydaje się #lycamobile, za €15 mam nielimitowane połączenia i SMS w NL i pakiet 5GB 4G z prędkościami jak na zrzucie. Sprawdzałem w 2ch oddalonych od siebie lokacjach i wyniki są podobne, więc to pewnie max sieci.
Jest zauważalnie szybciej, ale to chyba nie to co u was.
Pewnie w abonamencie będzie szybciej. Wpadła mi w oko oferta Tele2 - nielimitowane połączenia, sms i internet (w regulaminie drobnym drukiem max 5GB/dzień). Jak prepaid się nie sprawdzi to chyba się skuszę.
Piszę tak, bo film/stream na YT odtwarzany w 1080p buforuje co 15 sekund (prepaid lyca).
#holandia #android #smartfon
I-____-I - Jaką osiągacie prędkość #internetmobilny #lte?
Zawsze wystarczał mi 1GB p...

źródło: comment_BUyxOuTLwmPotoW6ehBkcm6ve7zCDrRA.jpg

Pobierz
  • 8
@I-____-I: no tu w Holandii nie ma szału z internetem mobilnym, LTE rzadko łapię w lycamobile, nie bardzo wiem jak w innych sieciach. Na razie rozwiązuję to dualsimem, przypadkowo - po zejściu roamingowych opłat - włożyłem simke orange, wykupiłem pakiet i śmiga ( ͡° ͜ʖ ͡°) wychodzi taniej i o dziwo cały czas LTE ( ͡ ͜ʖ ͡)