Wpis z mikrobloga

Od października wracam na studia, po wielu latach na jednej uczelni, będę studiować na innej, jeden kierunek chcę dokończyć, różnice programowe sprawiają jednak, że będę miał zajęcia również z kotami i tak patrzę po grupie na fb, co piszą, to boże, jaki rak! XD
Nie mam pojęcia, jak ja się tam odnajdę... Na czwartkowe, a raczej piątkowe piwo, to ja bym mógł z młodszymi wykładowcami chodzić. :D

#studbaza #studbazacontent #studbazaproblems
  • 14
@slvk: Zaoczne w Polsce? Sorry, ale taki papierek to się nawet do podtarcia tyłka już nie nadaje. To jest dobre tylko wtedy, gdy masz nagraną jakąś urzędniczą pracę w budżetówce i wymaganie wyższego wykształcenia. Co PiS w wielu przypadkach poznosił. XD

A tak szczerze, to zacząłem przeglądać grupę na fb, żeby popatrzeć po panienkach... ;) Są 8/10, ale mentalnie to dla mnie poziom gimbazjum. :]
@Aironic: jak się jest debilem to i papier z dziennych nie poratuje. każdy papier jest wart tyle samo: niewiele. liczą się umiejętności i wbrew obiegowej opinii ludzi, którzy nigdy na zaocznych nie byli da się na tych studiach sporo nauczyć. tylko trzeba chcieć (jak i na dziennych) a nie chodzić a po zajęciach lecieć w #!$%@? :P
@slvk: Nie chodziłeś na dzienne, co? Można sobie nie chodzić na większość wykładów, ale na zajęciach #!$%@?ć się nie da, bo nie dostaniesz zaliczenia i tyle.
Jeszcze dobrze ludzi nie poznałeś


@baraneo: W realu panienki mogą być nieśmiałe i się mało lub wcale nie odzywać. W internecie, wbrew pozorom, łatwiej się na nich poznać, a w konsekwencji móc oceniać.

Gdybym napisał tak po pierwszym spotkaniu w realu, to pewnie też byś pisał, że jeszcze ich dobrze nie poznałem...

Generalnie też kiedyś byłem młody, jednak na pierwszym roku pierwszych studiów facebook dopiero zaczynał się popularyzować. Nie każdy miał