Wpis z mikrobloga

Parafrazując klasyka: BIEDRONKO, TY #!$%@?!

Ja nie wiem dlaczego ludzie w tej sieci zwanej stonką robią zakupy, po prostu nie wiem. Idę sobie po pracy kupić jakiś chleb, wchodzę - a tam burdel większy niż w tagach u Białka. Pół sklepu #!$%@? paletami, towarami. Ale to nic. Na 30% towarów brak cen..dosłownie (dziś napisze email do inspekcji handlowej). Gdy już wziąłem podstawowe produkty każdego piwniczaka - chleb i chipsy udałem się do kasy. Jakie moje było zaskoczenie gdy czynne są 2 kasy i w obu kolejki na pół sklepu. No do #!$%@? jasnej to wróciliśmy do do PRL że to klient jest intruzem czy jak?
Mam nadzieję że siedzi tu teraz jakiś korpośmieć z centrali tego burdelu i to czyta. Przekaż swojemu szefostwu, żeby ruszył dupę zza biurka i zobaczył jak ich sklepy wewnątrz wyglądały, a nie wywołujecie jedynie ból dupy u narodu świeżakami.
I w dupie mam głosy że nie ma ludzi do pracy - podnieście pensje, dajcie pełne etaty to się do jasnej ciasnej znajdą. Ba, nawet sami się zgłoszą (przekażcie to do działu HR, bo może jeszcze nie rozumieją takich kwestii)! 25 minut...pieprzone 25 minut stania w kolejce. Czy wy jesteście poważni?
Powiem tak - w tyłek wsadźcie tą swoją kulawą ofertę. Ostatni raz postawiłem stopę na waszym wysypisku towarów (choć z ubogim wyborem). Od dziś jedynie #lidl - mam nadzieję że dostaną jeszcze 5 kredytów i was zniszczą. Swoją niekompetencją bijecie nawet #tesco na głowę. Nie pozdrawiam.

#biedronka #zalesie #zakupy #gorzkiezale #krakow #burdele
Nunusik - Parafrazując klasyka: BIEDRONKO, TY #!$%@?!

Ja nie wiem dlaczego ludzie ...

źródło: comment_vop8S9lOWJfp0K2mv21N0G9hfYC4W4A5.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@Nunusik: nie specjalnie przepadam za stonką, ale lidl to taki sam rak. I tak jest lepiej niż w społem gdzie faktycznie jest jak za PRL. Jedynie kerf tu trochę się wybija na plus, ale śmierdzi u nich konkretnie.
  • Odpowiedz
@Nunusik: @Niewierny_Mops: @paruwczak: uwaga, tłumaczę: zagrywka psychologiczna. Zauważcie, że wszystkie dyskonty są wykończone tak samo - obleśne tanie białe płytki z szeroką brzydką fugą, tanie reagły, oświetlenie w stylu fabrycznym, wąskie uliczki. Dodatkowy #!$%@? na sklepie ma spotęgować ten efekt. To wszystko jest zamierzone. Wiem, ponieważ budowałem raz jeden taki sklep. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile kasy idzie na badania i profile psychologiczne klientów. Przemeblowania w sklepie również
  • Odpowiedz
taka prawda. dawno juz bym tam nie robil zakupow, gdyby nie motzna cebula. dzisiaj kupilem np. plyn do plukania ust 3.60 przeceniony z 5.50. seven days innym razem, 2 za 2 zl, tym czasem w innym sklepie 2.5 za jeden xD
  • Odpowiedz
@d-__-b: paradoksalnie nie jest tam aż tak tanio. jak spojrzysz na ceny np wędlin to może się wydawać tanio ale to są opakowania po 150 g i dlatego się wydaje, kilogramowo to masz wędliny średnio po 40zł, idąc do rzeźnika kupisz lepiej smakujące w tej cenie. I jak ktoś wyżej wspomniał - auchan czy lidl są dużo tańsze w porównaniu do biedronki

@wilkozwierz: W Gdańsku też zdarzają się takie widoki.
  • Odpowiedz
@Nunusik: nie chcę narzekać, ale #lidl też jest chu... nie jest bez winy. Po cichu jak nikt nie zauważa zmienia sposób opisu cen przy towarach. W większości sklepów pomału przenoszą opisy spod towaru na jego górę (tak jak ma to miejsce w biedronkach).
Teraz 3 razy musisz się zastanowić, która cena odpowiada do właściwego towaru, bo jest na zmianę (,)

I klasycznie cena im patrzysz wyżej tym
  • Odpowiedz
@Nunusik: W każdej biedronce jest taki syf, u mnie są 3 czy nawet 4 i zawsze palety #!$%@? byle gdzie, podłoga #!$%@? g.. i brak cen. Kasy zamknięte a jak już znajdzie się jakiś pracownik to będzie to ukrainiec. Kasy małe, ciasne, nawet zakupów wyłożyć nie idzie. Jeszcze mnie rozbawia gdy baterie AA czy jakieś inne pierdoły po 5zł dają za ladę poliwęglanową aby nikt nie ukradł (
  • Odpowiedz
Czyżby biedra przy AGH? Za każdym razem mam to same uczucie....


@dodgers: Przecież w każdej bierdonce jest syf i malaria więc jaka różnica?
  • Odpowiedz
@Nunusik: biedronki=syf
ja zawsze w Kauflandzie kupuję. Ogromny wybór i jakość produktów lepsza.
W biedronce wchodzisz i syf. Idziesz do kasy - syf. Wychodzisz a tu #!$%@? za kasami kolejny syf bo poza kasami nadal jakieś gówno leży - rozumiem, ze co za darmo mogę wziąć skoro poza kasą? Jakieś płyny do spryskiwaczy, węgle itp.
  • Odpowiedz
@Nunusik: tak od siebie dodam, że w Biedronce jest także #!$%@?ący fakt, że NIGDY nie potrafią towaru dostawić w środku dnia i tym samym idąc na zakupy wieczorem możesz patrzeć na puste półki. W Lidlu i innych sieciach nie mają z tym problemu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz