Wpis z mikrobloga

Nigdy jeszcze nie używałem metody .each, a jednak trzeba się rozwijać ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) . Jednak mam pewien problem bo mi coś nie idzie. Coś tutaj zapewne jest nie tak :x Błędów żadnych nie ma. Powinno po kliknięciu przycisku menu wyświetlać po kolei z małym opóźnieniem następny element z menu.
#webdev #jquery #javascript
James0n - Nigdy jeszcze nie używałem metody .each, a jednak trzeba się rozwijać ( ( ͡...

źródło: comment_mB5RrtLtiYWjhTkX7UUeSboEb6qeMybm.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@James0n: widzę, że problem już rozwiązany, ale dodam swoje 3 grosze.

Unikałbym .delay() i .fadeIn().

jQuery powstało jeszcze zanim CSS3 był dobrze wspierany, więc takie rzeczy jak .delay() i .fadeIn() były potrzebne - dzięki nim można było "emulować" efekty dostępne w CSS3 za pomocą stylów inline dodawanych w pewnych odstępach czasu (za pomocą setInterval zapewne). Rozwiązanie skuteczne, ale wolne i niewygodne, a w dodatku warstwę prezentacji umieszczało w JS -
  • Odpowiedz
@James0n: ale po co w ogóle toje to jquery jest tuaj potrzebne? przecież to wszystko można zrobićw czystym js i css, jquery tutaj do tego zbędne i jak mozesz to go nie używaj, powinieneś tutaj użyć getElementsByClassName albo querySelector i forEach na tym i odpowiednia klasa w css z transition i tyle
  • Odpowiedz