Wpis z mikrobloga

@Norskee chodzi o to, że centrum Gdańska (gdzie z tego co wiem odbywa większość jazd i potem egzamin) jest dość nietypowo położone - nie na środku miasta, jak to zazwyczaj bywa, tylko jakby na uboczu. noi jakbym się zapisał na jazdy w swojej dzielnicy to bym tracił czas żeby tam dojechać a potem wrócić do siedziby szkoły
@paziu:
I fuksa -- byłem autentycznie zaskoczony, że zaliczyłem ten egzamin. Sam bym się oblał za skręt w lewo z lewego pasa na dwukierunkowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@frnkvsky: osk expert nigdy nie polece. W #!$%@? lecieli jak nikt nigdy, aż nie chce mi się rozpisywać, ale nie jest to porządna firma. kazdy osk raczej zaczyna w wyznaczonych miejscach, a nie tam, gdzie maja siedzibe. Nie daj sie tylko wciskac po 1 godzine, tylko od razu 2 pod rzad najlepiej. W Expercie mnie porobwali na godzine wrzucac i dopiero po rozmowie z wlascicielem i zaskarzeniem na nieprofesjonalnosc jednego z
@frnkvsky: Zapisz się gdzieś bliżej pordu. Ja jeździłam z Chełmu lub spod dworca, dość szybko stamtąd się jechało do pordu i po trasach egzaminacyjnych, więc nie traciłam za dużo czasu na dojazdy. Plac manewrowy w Lipcach, więc i tak pojeździłam trochę traktem i poza trasami egzaminacyjnymi np., ale nie było to w ogóle wymagające, ot dość prosta trasa z sygnalizacją. Grunwaldzka jest podobna, więc traciłbyś dużo czasu na jazdę i nie
@frnkvsky: A ja powiem inaczej - zapisz się tam, gdzie mają w miarę nowe pojazdy, a nie ze zjechanym sprzęgłem. PORD zmienia pojazdy co 6 miesięcy i sprzęgło tam działa twardo, co może być zaskoczeniem na egzaminie.
@frnkvsky: jeździłem z osowy xD i Ci powiem, że moim zdaniem to ma małe znaczenie bo i tak się tyle godzin wyjeździ po tych trasach egzaminacyjnych, że potem wszystkie znaki etc i tak znasz tam na pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)