Wpis z mikrobloga

@Kociol: @NewEpisode: Nie wiem, czy to kwestia wyprofilowania? być może w jakimś stopniu też. Ale na pewno jest to kwestia nadmiernej prędkości w tamtym miejscu. Bo jak ktoś ładnie sobie popyla piękną, nową, dwupasmową obwodnicą i nagle ma "drastyczne" ograniczenie prędkości to je po prostu zlewa. A potem zdziwko, bo akurat tutaj ograniczenie nie stoi bez powodu.
@03lve37912: znam ten zakręt dość dobrze jak już wspomniałem i uwierz mi, jest naprawdę oznakowany i widoczny. Gdyby kierujący stosowali sie do przepisów odsetek wypadków zdecydowanie by zmalał, nie neguje jednak pechowcow którzy w nosie mają znaki i liczą że to zwykly zakret :)

Docelowo tam ma być zjazd (chyba) na ekspres do Myslowic wiec w przyszłości sama droga bedzie mam nadzieje lepiej sie prezentować
@03lve37912: ostatnio rozwalilem sie na podobnym zakrecie, policjant powiedzial mi odrazu ze mialem farta bo wieszkosc to zgony sa w tym miejscu a i jak popada to nie ma dnia zeby ktos nie wypadl bo zakret #!$%@? oznaczony i jeszcze gorzej wyprofilowany

jak juz bagiety takie rzeczy mowia to cos musi w tym byc