Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To uczucie gdy idziesz właśnie do klasy maturalnej i na rozpoczęciu widzisz tyle pięknych 16,17 i 18 latek ale wiesz że jesteś brzydki i #!$%@? tak bardzo że żadna z nich nawet by na ciebie nie splunęła. Mirki pocieszcie bo te rozpoczęcia roku to zawsze chyba najsmutniejszy okres w moim życiu przez to że żyję już 18 lat na tym ziemskim padole a nigdy nie było mi dane nawet trzymać dziewczyny za rękę. Najgorsze jest to że wiem że to się raczej nigdy nie zmieni.
#przegryw #tfwnogf #zwiazki #stulejacontent #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To uczucie gdy idziesz właśnie do k...

źródło: comment_E8xJvzbIbgZbosu53LRCECSXZ0oylwuM.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak mnie #!$%@?ą takie przegrywy ,18 lat masz to jest najlepszy okres w twoim życiu.Poznajesz ludzi gdzie chcesz i kiedy chcesz.Jak nie masz ładnej mordy to nadrobisz to poczuciem humoru.
Wystarczy nie być #!$%@? alienem i wyjść do ludzi,albo samemu zaproponować grupie jakieś wspólne wyjście klasowo na browca.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam dużo paskudnych facetów którzy nie narzekali na brak dziewczyn. Mieli trądzik, krzywe twarze, duże nosy itd. ale byli zadbani (czyli nie śmierdzieli, nie mieli tłustych włosów, schludne ubrania i nie byli grubi). Wystarczy zmienić to co można (to nie jest takie trudne) i nie przejmować się tym czego nie można zmienić, a wszystko powinno się udać.
  • Odpowiedz
@Krawollek: 18 lat to najlepszy okres w życiu? No zależy dla kogo, w moim przypadku to był chyba najgorszy okres. Nie to że byłem jakimś odludkiem bo w szkole zawsze miałem z kim pogadać czy się pośmiać, a osiemnastki to w ogóle bym nie obchodził jakby mi rodzice nie zorganizowali (only grono rodzinne).
  • Odpowiedz
  • 3
Czy tak ciężko zrozumieć, że kobiety to nie wszystko na tym świecie? Obudź się, bo życie ci ucieka. Zmień nastawienie, zaakceptuj wady i staraj się nad nimi pracować. Jesteś brzydki? To nie bądź. Najpierw zadbaj o siebie, a w pewnym momencie zorientujesz się, że masz coraz to więcej okazji na grzmocenie myszki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania https://youtu.be/fJ-UMKdNEPo

Jak będziesz myślał o tym że się nie uda to się nie uda. Próbowałeś do jakiejś podbić? Pewnie nie. Może to będzie coś nie miłego z mojej strony ale te (według moich kumpli) mega piękne dziewczyny okazują się po krótkiej rozmowie mało inteligentne a wręcz powiedział bym tępe jak nie wiem co. Jak nie mają problemu z alko bo w weekend trzeba się nawalić to pieprza tylko o paznokciach i
  • Odpowiedz