Wpis z mikrobloga

#szosa #rower
Mirki, w lidlu od czwartku są długie spodnie na szelkach lub bez za 49, nadaje się to do czegoś ? Pytam bo pewnie co roku jest to samo w ofercie i pewnie ktoś miał.
link do spodni
Mam krótkie z lidla i wkładka jakieś 4/10 ale w pasie wgl nie trzymają + brak jakichkolwiek gum na nogawkach.
Długie to taka sama #!$%@? czy na jesień/wczesną zimę się nadadzą ?

Opłaca się stoczyć walkę z samego rana o parę gaci za 49zł ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
@mchmjszk: Kupiłem kiedyś takie czarno-seledynowe bodaj crane w tej cenie w Lidlu. Tyłek nie wytrzymał 20 km a potem jeszcze długo cierpiałem (a jestem raczej wprawiony w boju). Ostatecznie dalej ich użaywam, ale pod nie zakładam letnie spodenki z dobrą wkładką. W takiej konfiguracji jest w miarę ok.
@Szafek7: bluzy kiedyś oglądałem ( chyba te same kolory były nawet) nie mają dłuższego tyłu i jak masz dobrze dobrany rozmiar to na siedząco odsłania plecy, ale za 35 to według mnie warto
słówko o lampkach (tych za 59). Wyglądają trochę tandetnie na zdjęciach, ale jak ktoś akurat nie ma i potrzebuje na już, to powinny się sprawdzić. Tym bardziej, że są na akumulatory (dla mnie to plus). Fajnie, że w tej przedniej jest tak duży reflektor o takim kształcie, więc powinna nawet oświetlić trochę drogę, a przy tym nie oślepiać.
@Szafek7: Problem w tym, że my tu mówimy o dość niskich temperaturach. Zawsze jest się trochę spoconym i wyobraź sobie rozbieranie na zimnie na wietrze, żeby się odlać – jeszcze do przeżycia, lub zrobić dwójkę... brrr...