Wpis z mikrobloga

@Ordowik: moja lubi na chłodniejsze dni i zimę np. Carolina Herrera Good Girl, Calvin Euphoria EDP, Versace Woman, Dior Poison Girl, Burberry London. Świetna jest seria zapachów z Atelier Cologne oraz Allegoria od Guerlain. Nikt za Ciebie nosa nie wyrobi, także leć do stacjonarek na testy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SpasticInk: Oo dzięki :) Własnie po samym czytaniu nie mogę niczego wybrać do testów (jest wszystkiego tak dużo), a za jednym razem i tak mogę stestować lub dostać próbki tylko kilku zapachów, więc szukam tropów :)
@Ordowik: nie wiem co lubisz, ale ja jako facet bardzo lubię podstawową Euphorię EDP i tylko tą jedną (bo CK wypuścił masę flankerów). Jest świetnie wyważona pod kątem słodkości i kwaskowatości. To chyba ten owoc granatu. Podobnie mam przy Poison Gilr od Dior'a ale tylko w wersji EDT (wanilia przełamana pomarańczą).
Zapomniałem dodać o bardzo fajnych dwóch zapaszkach od Cacharel:
Amor Amor oraz Amor Amor Forbidden Kiss (ten drugi jest jak
@Ordowik to mogę polecić
Sensuous Estee Lauder- to zapach typowo sweterkowy, ciepły, drzewny i slodkawy
Dior Dolce Vita- sporo śmietankowej wanilii, a do tego cynamon, przy czym nie są męczące
Euphoria jak wyżej- z tym że to dość popularny zapach
Tom Ford Velvet Orchid- aksamitne, pudrowe, orientalne, fantastyczna jakość
Hermes Elixir/Eau/Ambre des Merveilles- są świetne, podobają się absolutnie wszystkim, przy czym są idealnie wyważone, to jakby stare perfumiarstwo w nowej odsłonie (skoro