Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk proszę Was o pomoc.
Życie mi się posypało, rodzice narobili mi długi i prawdopodobnie będę musiał rzucić moją obecną pracę w banku, studia i wyjechać za granicę, najlepiej do UK żeby nazbierać jakieś 30tys złotych.
Boję się jak cholera, ponieważ jest to mój pierwszy wyjazd, na dodatek nie mam załatwionej pracy, nic w ogóle nie mam, możecie mi napisać co w pierwszej kolejności musiałbym zrobić (pewnie paszport, nadmienię że jestem w trakcie jego wyrabiania), gdzie powinienem się rejestrować w UK, jakie formalności załatwiać, ile pieniędzy powinienem mieć na starcie.

Życie mi się posypało mireczki i mirabelki, pomóżcie proszę, będę bardzo wdzięczny. (,)
#emigracja #europa #gorzkiezale
  • 26
@Razzish: pojdz do radcy prawnego najlepiej i zorientuj sie w swojej sytuacji jesli to nie Ty narobiles dlugow. Jesli chcesz emigrowac na chwile zeby tylko zarobic, splacic i wrocic do swojego zycia to moze skandynawia byla by spoko kierunkiem. Sa tam jedne z najwyzszych zarobkow a jakale nawieziesz zapasow i zacisniesz pasa to nie bedziesz tam musial za dlugo siedziec :)
@Razzish: zwykły magazyn, 8f/h, każda godzina powyżej 37.5 płacone po 12 więc siekanie ile się da. niektórzy normalnie wynajmowali mieszkania, inni mieszkali u rodziny