Wpis z mikrobloga

Czołem Mirko. Proszę, żeby ktoś zorientowany poratował radą. Potrzebuje dziewczynie przenieść nr z jakiejś starej oferty w #orange na kartę gdzie indziej - co ważne, też na kartę. Najważniejsze - opłata do 30 zł i żeby rozmowy i smsy były nielimitowane, internet to spokojnie starczy nawet 3 GB. Widziałem ofertę #virginmobile, tylko nie wiem jak tam z zasięgiem. Poleci ktoś zorientowany coś rozsądnego? Serdeczne dzięki :)
  • 17
@s_t_u_l_e_j: Kompletnie się nie orientuję, bo nie śledzę tego, ale wiem tylko, że tam z zasięgiem jest różnie. Sam kiedyś miałem Plusa i było bardzo ok, teraz z Orange też, więc potrzebowałem tylko porady gdzie się udać i potwierdzenia, żeby nie w kierunku Playa xD
@FalconOKO: W Nowym Plushu w cenie 25 zł za 30 dni otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 10 GB Internetu. Dodatkowo dzięki włączeniu promocji 5-te doładowanie gratis zmniejszysz swoje wydatki. Będziesz mógł ją włączyć w każdej chwili, wysyłając SMS-a o treści: START na numer 8844.

W Olsztynie masz dostęp do technologii 2G, 3G oraz LTE w pasmach FDD 800 Mhz oraz FDD 1800 Mhz.

Na stronie Plusha, która już działa, znajdziesz