Wpis z mikrobloga

Może jakiś mireczek albo mirabelka szuka pokoju dla siebie na Bemowie w Warszawie.

Do wynajęcia pokój w 5cio pokojowym odświeżonym mieszkaniu, ostatni wolny pokój. W mieszkaniu 4 pokoje 1 osobowe i 1 wynajmowany przez parę. Wszyscy lokatorzy w wieku 25-30 lat, pracujący.

Pokój 14,5 m2,nie przechodni, zamykany na klucz, odmalowany, kupione w tym roku szafa i duże łóżko king size z BRW. Mieszkanie świeżo odmalowane, w budynku dobiega końca remont elewacji, wymieniane będą drzwi wejściowe i ogrodzenie.

W odległości 50m od mieszkania znajduje się Biedronka, sklep 24h oraz apteka.
Mieszkanie świetnie skomunikowane, 50m od przystanków tramwajowych i autobusowych.

Dokładny adres to powstańców śląskich 12.

Cena za pokój 1000+ opłaty (prąd, gaz, woda ) // Kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszu.
Wolne od zaraz!

#mieszkanie #warszawa
Wuza1337 - Może jakiś mireczek albo mirabelka szuka pokoju dla siebie na Bemowie w Wa...

źródło: comment_cXwbGQ2fjR11W7dqwnUNGOUYidnRlqQF.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Jabel: Pewnie to, że jego zdolność kończy się na paczce czipsów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Wuza1337: nie wiem, ja juz dawno myslalem o miszkaniu pod wynajem i otwarcie powiem- że cykam sie i tyle:P
  • Odpowiedz
@Wuza1337: Zawsze się zastanawiałem jak w takim mieszkaniu wynajmowanym na pokoje rozlicza się zużycie mediów? Równo na wszystkich? Wtedy chyba nie ma motywacji żeby np. ograniczyć zużycie wody.
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: Nie twierdzę nigdzie przecież, że to super promocja, to jest normalna cena jak za taki pokój w takiej lokalizacji. Szczególnie w tym momencie sezonu tuż przed startem roku akademickiego.
  • Odpowiedz
zużycie mediów?


@poczekaj: a jak? po równo bo inaczej się nie da. Co najwyżej je,sli ogrzewanie nie jest w czynszu to każdy pokój może mieć oddzielnie rozliczone ogrzewanie.
@kicjow: kuhnia jet duża i biorąc pod uwagę, że 120mkw to prawdopodobnie łazienki są 2.
  • Odpowiedz
Nie twierdzę nigdzie przecież, że to super promocja, to jest normalna cena jak za taki pokój w takiej lokalizacji. Szczególnie w tym momencie sezonu tuż przed startem roku akademickiego.


@Wuza1337: za 1k to można znaleźć pokój w mniejszym mieszkaniu tuż przy 1 linii metra, a nie na obrzeżach Warszawy.
  • Odpowiedz