Wpis z mikrobloga

Jutro do wygrania w lotto sporo kasy. Moja propozycja jest następująca.
Plusujemy wpis i w komentarzu podajemy swoje 6 liczb z lotto 1-49
Komentarz z największą ilością plusów wygrywa i takie też liczby jutro wysyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli będzie trafiona 5 to 25% dostaje wygrywający liczby.
Jeżeli będzie trafiona 6 wygrywający liczby dostaje 10% wygranej.
10 osób plusujących dostaje 5% wygranej do podziału.

Zaczynamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lotto #pieniadze #zabawalotto
  • 17
obstawię sobie te same liczby i jak trafię 6, to dostanę połowę prosto od TS, a potem jeszcze 10% od Ciebie :)


@eloar: dodatkowo będzie SS
od 5 liczb 10% dla wygrywającego liczby
7 liczb - 5 osób plusujących wpis każdy po 10 tys zł

Plus taki sam podział. Koszt kuponu wyniesie 6 zł. Liczby w SS będą na CT
@PomelumLelum @Hotaru90 @Majronn @Piottix: @zielony-mis @icojamamtuwpisac: @eloar: @Vel_Makarena: @pwone
jest was tylko 9, ale może ktoś jeszcze wejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liczby to 1.2.3.4.5.6 z Plusem i Super Szansą na chybił-trafił
Każdy dostaje 5% wygranej z Lotto lub Lotto Plus i 10 tys zł w przypadku wszystkich 7 liczb Super Szansy.

@zapoznalem dodatkowo dostaje 25% z piątki i 10% z szóstki Lotto i
źródło: comment_2fMptw31Gh3KBRl7fHH31alcWvHtSHAf.jpg
@Ziomsto: Czyli jak trafisz 25 melonów to podarujesz mi 1,25mln zł? Jak jest nas 9. to prawie połowę z tej kwoty zamierzasz rozdać? Trzymam za słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak swoją drogą obstawienie takich liczb to zły pomysł. Szansa na wylosowanie jak każdej innej, ale wygraną pewnie będzie się trzeba podzielić z dużą ilością osób.
@pwone: Jak padną takie liczby wierz mi, że tych szóstek może być nawet 25 i do podziału będzie tylko milion.
Niech będzie ponad połowa wygranej dla was, choć miało być 5% dla 10 jak na początku pisałem.
Szansa taka wygranej, że prędzej mi spadnie na chatę rakieta Kim Dzong Una niż padną takie liczby 1 2 3 4 5 6
Taka zabawa, ale jeżeli to się stanie to zadowolę się nawet