Wpis z mikrobloga

okay, nadal jestem chora i przegrywam życie, więc mogę je chociaż wygrywać w Simsach.

wcześniejsze epizody - 1, 2, 3

jak już pisałam wcześniej Chadowi nie szło kompletnie podrywanie Simek w Zalesiu, ale w końcu coś się ruszyło. zaruchał po raz pierwszy (obrazek nr 1) i dostał takiego wiatru w żagle, że teraz już nawet całuje się z jedną kochanką przy drugiej (obrazek nr 3). na mirko mają rację, że wystarczy benis into vagina by wyjść z przegrywu i przejść mistyczną przemianę w samca alfa. wreszcie mam na to dowód. przy okazji dziecko wskoczyło na wyższy poziom dojrzewania i okazało się dziewczynką. Chad nauczył ją mówić (obrazek nr 3), czym ujął serce Mirabelki, która namalowała jego portret (zdjęcie w komentarzu).

co do Mirka to jak to przystało na samca beta zaprzyjaźnił się z niektórymi kochankami Chada, ale za to widział pierwszy raz kobietę w bieliźnie (obrazek nr 2), awansował też kilka razy w pracy i wziął się za siebie zmotywowany przez Chada i schudł. zainteresował się też dzieckiem i czasami zwraca na nie uwagę, głównie w przerwach od grania na komputerze.

Mirabelka zajmuje się Morgan, maluje obrazy i gra na pianinie. czyli jak to szara myszka - nic ciekawego. nie nawiązała żadnej głębszej emocjonalnej relacji. przyjaźni się zarówno z Chadem jak i z Mirkiem. chociaż w sąsiedztwie pojawił się nowy przystojny mężczyzna. tylko czy zaakceptuje dziecko?

#kwasnesimsy #simsy #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_QTkkBpHmS8V6MibiEdQjS04bA3wucP72.jpg
  • 12