Wpis z mikrobloga

@Kynareth że co? XD Na pewno dziecko się ucieszy, że wg papierów ma tatusia, chociaż dobrze wie, że nim nie jest xd
Chyba, że Tobie o alimenty chodzi ale to właśnie z tego powodu nazywam to prawo bandytyzmem. Jakim prawem ktoś jest zmuszony do lozenia na obce dziecko? Może sąsiadów obciazymy? Niech biorą kasę od prawdziwego ojca, nawet jak się to okaże po kilkunastu latach.
  • Odpowiedz
@Kynareth jak będzie chciał to i tak porzuci XD tylko będzie płacił, więc i tak dziecko skrzywdzi. Dlatego to prawo nic tu nie daje. Natomiast w innym scenariuszu jest krzywdzące dla "ojca". Wyobraź sobie, że teraz kobieta odchodzi od męża po np. roku z dzieckiem, które okazuje się nie być jego i idzie do dawnego kochanka z którym męża zdradziła, a który jest biologicznym ojcem. Teraz ten skrzywdzony facet jest jeszcze gnojony
  • Odpowiedz
@wypok_smieszne_obrazki: Co ja ci poradze xD stwórz takie prawo gdzie nikt nie będzie nigdy pokrzywdzony to ci może wręczą jakąś nagrodę. Tak jak mówię, dziecko jest na pierwszym miejscu i mają w #!$%@?, że ci będzie przykro, że musisz dalej płacić.
Było nie wkładać fiuta albo zrobić sobie wazektomię - taka rada ode mnie.
  • Odpowiedz
Było nie wkładać fiuta albo zrobić sobie wazektomię


@Kynareth niezły poziom, z rodziną też tak rozmawiasz?
Po drugie winowajca takiej sytuacji jest tylko i wyłącznie kobieta, to trzeba sypiac przynajmniej z dwoma, więc ona bardzo dobrze wie, że potencjalnych ojców może być więcej niż jeden, a oni mogą nie wiedzieć o swoim istnieniu, więc twoje wulgarne wyjezdzanie z fiutem ma się nijak do rzeczywistości.
Dla mnie ważniejsza jest po prostu sprawiedliwość, gość
  • Odpowiedz
A kto będzie za to płacił ma znaczenie drugorzędne.


@rotero to może Ty będziesz utrzymywał dziecko sąsiadki, skoro ma to drugorzędne znaczenie? XD
Niech płaci prawdziwy ojciec dziecka, a jeśli nie może, to niech matce pomoże państwo. Dzięki 500+ płacimy na wszystkie dzieci nawet te w pełnych rodzinach, a jeśli o pojedyncze przypadki chodzi to już państwo robi wszystko, żeby nie wydać grosza i ścigają niewinnych xd dla mnie kuriozalne i bardzo
  • Odpowiedz
jak wazektomia miałaby tu pomóc


@wypok_smieszne_obrazki: będziesz od początku wiedział, że to nie twoje dziecko, tak miałaby pomóc. Winowajcą jest matka, ale skoro prawo cię tak krzywdzi to po prostu trzymaj #!$%@? na wodzy. Najlepiej od razu zaadoptuj jakieś z drugim facetem, będzie jasna sytuacja. Jezu.
  • Odpowiedz
@wypok_smieszne_obrazki: ale dlaczego Ty się bulwersujesz na osoby, które jedynie napisaly, jak przedstawia się stan prawny w kwestii zaprzeczenia ojcostwa?
Pretensje powinny być raczej kierowane do ustawodawcy...

Winowajcą jest matka, ale skoro prawo cię tak krzywdzi to po prostu trzymaj #!$%@? na wodzy.


@Kynareth: ale w jaki sposób rozsądne pochodzenie do seksu, bo jak rozumiem to miałaś na myśli, ma uchronić faceta od zdrady żony i zajścia przez nia w
  • Odpowiedz
będziesz od początku wiedział, że to nie twoje dziecko, tak miałaby pomóc


@Kynareth: tak, przed ślubem zrobię wazektomię, żeby mieć pewność, że mnie żona nie oszuka xD dobrze się czujesz?

prostu trzymaj #!$%@? na wodzy


pomijając rynsztokowe słownictwo - ktoś ma się powstrzymywać przed własna żoną, bo?

Zabrzmiało tak jakbyś w ogóle nie czytała co pisałem wcześniej. Fajnie jest pisać głupoty na temat problemu, który absolutnie nie może cię spotkać, totalny
  • Odpowiedz
ale dlaczego Ty się bulwersujesz na osoby, które jedynie napisaly, jak przedstawia się stan prawny w kwestii zaprzeczenia ojcostwa?


@agaja: jeśli ktoś się tu poczuł urażony to przepraszam :( ciężko znoszę jawną niesprawiedliwość zwłaszcza, jeśli jest jeszcze usankcjonowana prawnie.
  • Odpowiedz
tak! Wtedy cię prawo rodzinne nie skrzywdzi tak


@Kynareth: nie no, aczkolwiek kolega się bulwersuje na niewłaściwe osoby, to ma rację.
Tez uważam, że zmuszanie mężczyzn do płacenia na dzieci faceta, z ktorym puściła się zona jest chore.
I oni też poeinni być chronieni.
Dobro dziecka to jedno, ale dlaczego konsekwencje ma ponosić mężczyzna, skoto nie jest ojcem? Pisząc rade, jak wrzuciłas wydajesz się uznawać, że to jest ok...
  • Odpowiedz