Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu strasznie niespokojnie śpię. Budzę się nagle z przyspieszonym oddechem i bijącym sercem. Przeważnie nie pamiętam co mi się śniło. Jest jakiś sposób aby się tego pozbyć? To nie daje mi się wyspać.
#sen #pytanie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mi pomógł na wszystkie dolegliwości senne, od paraliży sennych przez koszmary do ogólnego zmęczenia nawet po wielogodzinnym śnie.


@Anski:
@PawsUp: Na to pomaga regulacja snu. Stałe godziny i odpowiednia ich ilość, która wystarcza na wyspanie się danej osobie. Do tego zero alko, szczególnie przed snem. Jakaś melisa czy inne ziółka też nie zaszkodzą. Pchanie się w farmaceutyki to najłatwiejsza i najgorsza droga. Kiedyś na studiach też miałem ten
  • Odpowiedz
@Anski: @jeszcze5min: nie jest to uciążliwe a nieprzyjemne tylko. Żadne leki na receptę nie wchodzą w grę. Co najwyżej jakieś ziołowe jak pisałam wcześniej. Chyba, że nie przejdzie. Kiedyś tez miałam problemy ze snem, tylko że tu poszło w drugą stronę i zdarzało się że nie spałam dwa dni pod rząd mimo oczywistego wyczerpania. Jakoś minęło na szczęście.
@darthbob: często coś robię, ale może po prostu
  • Odpowiedz