Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu strasznie niespokojnie śpię. Budzę się nagle z przyspieszonym oddechem i bijącym sercem. Przeważnie nie pamiętam co mi się śniło. Jest jakiś sposób aby się tego pozbyć? To nie daje mi się wyspać.
#sen #pytanie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PawsUp zapewne dlatego. Myslisz cały czas o swoich problemach, przez co nakrecasz swój organizm i dlatego masz niespokojny sen. Najlepiej wtedy wyłączyć się na sprawy doczesne
  • Odpowiedz
@PawsUp: Tylko przypadkiem nie słuchaj tych orłów którzy na pierwszy rzut każą ci żreć benzodiazepiny, bo skończysz jak borderćpunka z nocnej na mirko chodząca od lekarza do lekarza i żebrząca o receptę.
  • Odpowiedz
@PawsUp: hmm no teoretycznie nie dostaniesz pomocy... samo przejdzie z czasem kiedy się coś zmieni w twoim życiu... ale serio Ci mówie takie odczucie to rarytas pośród normikowego świata snów
  • Odpowiedz
@PawsUp Tak to lek na receptę. Jeżeli twoje dolegliwości nie są na tyle uciążliwe, że są w stanie zakłócić normalne funkcjonowanie to naprawdę polecam skonsultować się z lekarzem specjalistą. Bardzo długo borykałem się z problemami, które miały znaczący wpływ na moje funkcjonowanie. W Polsce korzystanie z usług psychiatrów jest jednoznacznie kojarzone z "psycholami", błędnie. Od tego Ci ludzie są by pomagać w leczeniu zaburzeń. Z tym xanaxem to może troszeczkę za
  • Odpowiedz